5 najlepszych plaż w Indiach, że wymagacie [z wskazówkami na temat tego, co robić]


z oceanem u stóp, a także potężnymi Himalajami na głowie, Indie są niczym innym jak majestatycznym. Będąc zróżnicowanym krajem, obejmuje naturę we wszystkich formach. Indie mają linię brzegową ponad siedem tysięcy kilometrów, a także oferują wrażenia dla uzależnionych od plaży. Kurczyliśmy listę tych egzotycznych plaż w Indiach z naszych dzienników podróży. Sugerujemy, abyś je zobaczył.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

5 najlepszych lokalizacji do zobaczenia w Chennai w Indiach

Jak zrobić to, co najlepsze z podróży do Bangalore/Bengaluru w Indiach

Przewodnik podróży po złotym trójkącie Indii dla początkujących

7 rzeczy, o których musisz pomyśleć, planując swoją podróż do Indii w tym roku

10 niesamowitych wycieczek, które powinieneś odbyć, gdy zobaczysz Indie z Indian Nomads

Spis treści

1. Candolim Beach, Goa
2. Kovalam Beach, Kerala
3. Karaikal Beach, Pondicherry
4. Plaża Vagator, Goa
5. Plaża Radhanagar, Andaman, a także wyspy Nicobar

1. Candolim Beach, Goa

Hamza Shaikh
Goa jest nieformalnie obchodowym funduszem Indii, a także skałami ponad trzydziestu pięciu plaż. Jeśli jesteś zagranicznym podróżnikiem, Goa jest dla ciebie obowiązkiem. Przeglądanie hoteli Oyo w Goa w każdym planie budżetowym to ciasto, odkrycie, że wartość dla pieniędzy jest prosta i wygodna. Jeśli jesteś fanem cichszych lokalizacji, a także odkrywasz błogość w samotności, Candolim Beach oferuje niezrównane doświadczenie. Będąc jedną z najpiękniejszych plaż w Goa, ta trzy kilometrowa plaża rozpoczyna się od Fort Aguada na północy, a także rozciąga się na plażę Charopa.

Wdzięki kobiece:

Więzienie Aguada

Latarnia morska

Fort Aguada

Rzeczy do zrobienia:

Parasailing

Surfowanie wiatru

Najlepszy czas na wizytę: od grudnia do lutego

2. Kovalam Beach, Kerala

Wymarzone wakacje

To miasteczko plażowe w mieście Thiruvananthapuram jest widoczną opcją dla podróżników, którzy chcą się zrelaksować wśród natury. Jedna z najważniejszych lokalizacji w określaniu Kerali, Kovalam ma trzy plaże oddzielone skalistymi komorcjami. Z siedemnastu kilometrów wybrzeża trzy plaże razem wpisują kształt półksiężyca.

Wdzięki kobiece:

Plaża Lighthouse

Hawa Beach

Plaża Samundra

Rzeka Karamana

Kovalam Art Gallery

Rzeczy do zrobienia:

Surfing

Odmłód się za pomocą masażu ajurwedyjskiego

Rejs woda

Jedź słoniem

Najlepszy czas na wizytę: od listopada do lutego

3. Karaikal Beach, Pondicherry

Znana z malowniczego piękna, Karaikal Beach jest niezwykle sugerowana dla podróżników szukających wolnego czasu. Naturalne piękno, Karaikal Beach ma żywa, a także żywy piasek na brzegach. Podobnie oferuje wiele zajęć pobocznych, a także zawsze można cieszyć się blaskiem zachodu słońca lub po prostu sprawdzić książkę pod parasolem. Jest to jedna z najbardziej zrelaksowanych i hipnotyzujących plaż do odwiedzenia

Wdzięki kobiece:

ogrody botaniczne

Chunnambar Boat House

French War Memorial

Bharathi Park

Rzeczy do zrobienia:

Gry plażowe, takie jak sportowe sportowe sport

Łódź

Sporty wodne

Najlepszy czas na wizytę: październik do marca

4. Plaża Vagator, Goa

Aditya Rathod
W otoczeniu spektakularnych czerwonych klifów na plecach, a także Ocean Arabskich na brzegu, Vagator Beach jest jedną z najbardziej wyluzowanych plaż w Indiach. Duży napływ zachodnich turystów sprawia, że ​​jest to atrakcyjne miejsce dla zagranicznych podróżników. Oglądanie zachodu słońca z klifów podczas popijania regionalnego Feni jest hipnotycznym doświadczeniem.

Wdzięki kobiece:

Fort Chapora

Morjim

Saturday Night Market

Alex Church

Rzeczy do zrobienia:

Sporty wodne

Imprezy trans

Najlepszy czas na wizytę: od połowy listopada do połowy lutego

5. Plaża Radhanagar, Andaman, a także wyspy Nicobar

Himanshu Jariyal
Grupa ponad trzyset wysp, Andaman, a także wyspy Nicobar, są uosobieniem naturalnego piękna. Plaże są malownicze, a także ta lokalizacja plasuje się na szczycie lokalizacji dla każdego podróżnika. Ta lokalizacja znajduje się dziewięćset kilometrów od Indii kontynentalnych, uderza w każdy sposób. Nietknięte współczesnym słowem, a także turystyką przemysłową Andaman, a także wyspy Nicobar, obejmują wakacje.

Plaża Radhanagar, również rozumiana jako plaża numer 7, znajduje się na Wyspach Havelock, typowym miejscu turystycznym. Będąc tajemniczym miejscem, można sprawdzić różne rodzaje flory, a także fauna, które kwitną na tych wyspach. Plaża ma diamentowy biały piasek, a także ekologiczny ocean, który nie mniej jest ucztą dla oczu. Został konsekwentnie umieszczany jako jedna z najlepszych plaż w Azji.

Wdzięki kobiece:

Wyspa Neil

Elephant Beach

Kaala Pathar Beach

Rzeczy do zrobienia:

Niebieskie nurkowanie koralowe

Nurkowanie

Spływy kajakowe

Najlepszy czas na wizytę: dowolna pora roku

Michael Howland
Plaże są przede wszystkim odzwierciedleniem natury w jej nieskażonej formie. Bycie świadkiem Słońca, które jest podtrzymywane przez ocean, stanowi niezapomniane wspomnienia. Zdecydowanie sugerujemy, abyś również podróżował na plażenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *