Bacon Bourbon według eksperymentalnych duchów CO – Seria napojów mieszanych: część 2 – Bacon Bourbon Manhattan


Manhattan: Poza tym jest jednym z największych, wiele śmiesznych miast na świecie – podobnie jest to jedno z moich wielkich -Lowne koktajle. Nigdy nie wierzyłem, że mogę poprawić oryginalny przepis… do tej pory!

Zwykle lubię mieć mieszany napój na Manhattanie wykonany z whisky żyta niż bourbon z jakiegoś powodu. Jednak teraz odkryłem metodę wykonania niemożliwego, a także pozłacania lilii whisky; To się nazywa Bekon!

Small Bar Visionary, Sven Almenning-właściciel Eau de Vie właśnie tutaj w Sydney, a także w Melbourne, Eau de Vie Apothecary w Sydney, a także Roosevelt z Potts Point-pozyskał tę liczbę bitami: to jest Smokey Bacon Bourbon!

Znakomity? Nie, jest znacznie lepszy. Olśniewające, po prostu tego nie pokroi, przyjacielu!

Poprzez pracochłonny proces wlewania 350 g boczku do każdej butelki, to, co wychodzi po drugim końcu, jest tak gładkie, a także wykorzystany bourbon najwyższej jakości, zapewnia nieco pikantną krawędź. To sprawia, że ​​jest to duch posiadania w mieszanych napojach lub samodzielnie.

Bacon Bourbon Manhattan

Oto, czego potrzebujesz:

? 2x eksperymentalne duchy wędzone boczek boczkowy
? 1x wspaniały wermut
? 2 kreski Angastura Gorzterów
? Udoskonalanie anyżu z płomieniami

Oto, co robisz:

1. Wlać bourbon, wermut, a także gorzki do wytrząsarki na lodzie
2. Dokładnie wymieszaj, a następnie odcedź do kieliszka mieszanego.
3. Bardzo ostrożnie podpalli strąk z anyżu gwiazd, a także lokalizację na powierzchni napoju.

Nieco prażony zapach anyżu gwiazdy dobrze działa z pikantnym boczkiem bourbona, a także doskonale równoważy cudowną wermut. Mój kumpel, który normalnie nie lubi bourbon lub silny, bezkoptor mieszane napoje, naprawdę czerpał przyjemność z tego napoju, który jest punktem kredytowym dla bourbona.

Zwykle mam Manhattan, jeśli miałem wystarczającą ilość piwa, a także wszyscy przechodzą do koktajli. To silny napój, więc trwa trochę czasu, a także wygląda niesamowicie. Najlepsze ze wszystkich jest tak niewiele komponentów, że trudno jest jednak wypełnić wymagane wykorzystanie Great Rye lub Bourbon.

Ten mieszany napój byłby wyjątkowy napój aperitivo na przyjęciu… może jednak nie uroku, więc mają coś w rodzaju pomocy Spritz Aperol.

Jeśli podoba Ci się wygląd tego mieszanego napoju, a także chcesz o wiele więcej pomysłów, oto pierwsza część naszej serii napojów mieszanych boczków: The Maple Bacon Old Fashy, a także świni na skałach.

Jaki jest twój mieszany napój opcji podczas wieczoru? Czy podałbyś temu boczkowi Bourbon Manhattan na przyjęciu? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *