Bacon Bourbon według eksperymentalnych Spirits Co – Seria napojów mieszanych: część 3 – Bit Pig, Bit Pig


Bekon oraz alkohol. Same są wspaniałymi rzeczami – tak doskonałymi, jak dar zakończenia dla nas, Puli ludzi. Jednak eksperymentalna działalność duchów zintegrowała te dwa mistyczne komponenty z jednym bytem – bourbonem Bacon.

Nie rozumiem o tobie, jednak nigdy wcześniej nie słyszałem o bourbonie Bacon, więc byłem bardzo zachwycony, aby wypróbować połączenie dwóch indywidualnie wyjątkowych produktów.

Rezultat jest smaczny – jak można się spodziewać! Proces infuzji sprawia, że ​​bourbon jest naprawdę gładki, a smak bekonu nie jest przytłaczający. Zamiast tego zapewnia napój słony, dymny smak, a także słodycz. Byłem pod wielkim wrażeniem.

Metoda, którą wykonano, dotyczy procesu zwanego myciem tłuszczu, który nie hałasuje wyjątkowo ładny, prawda? Jednak to nie jest takie złe. Możesz to nawet zrobić w House, renderując trochę tłuszczu z boczkiem, mieszając go z bourbonem opcji, a następnie schłodzenie.

Tłuszcz zestala się na szczycie słoika, jednak alkohol – teraz degusta się boczku – jest nadal płynny. Złóż z grubą „wtyczką”, odcedź bourbon, a także hi Presto!

Te rzeczy są nieco bardziej zaawansowane niż to. Duchy eksperymentalne CO wykorzystują 350 g boczku w każdej butelce, a proces, który wykorzystują, jest bardzo pracochłonny. Jednak warto.

Sven Almenning rozpoczął eksperymentalne Spirits Co, aby wprowadzić coś innego na górne półki barów.

Stworzenie własnych projektantów dostarczających również barów Almenning specjalną linię domowych zalew. Widzisz, jest również właścicielem Eau de Vie, Eau de Vie Apothecary, a także Roosevelt tutaj w Sydney, a także Eau de Vie w Melbourne.

Jeśli jesteś na rynku drinka w najlepszych barach mieszanych w kraju, udaj się do każdego z tych miejsc. Nie będziesz rozczarowany.

To ostatnia z naszej serii napojów mieszanych boczków (na razie), więc wierzyłem, że spróbuję czegoś innego:

Mała świnia, trochę świni

Oto, czego potrzebujesz:

? 2x bourbon boczku
? 1x aperol
? Sok z cytryny
? Jabłko kroi na pobyt z dodatkiem

Oto, co robisz:

1. Wymieszaj elementy na lodzie w wytrząsarce.
2. Wlać do szklanki, a także udekoruj plasterem jabłka.

Pojęcie wlewania smaków w alkohol miało miejsce, biorąc pod uwagę ten pierwszy bimber. Niektóre procesy są wyjątkowo złożone, inne są proste – na przykład nasz przepis na zmywarka do naczyń!

Absolutnie spróbuję tego procesu wlewu grubego prania w House. Wskazuję, co może się zdarzyć? Mogę zjeść całą mnóstwo boczku, które właśnie ugotowałem! Co za tragedia!

Inne artykuły z tej serii:

Część pierwsza: Maple Bacon Old Fashy, a także świnia na skałach.

Część druga: Bacon Bourbon Manhattan.

Czy masz koncepcję mieszanego napoju wykorzystującego tego smacznego ducha? Co według ciebie o naszej śwince, bit świnie? Dokładnie jak lubisz boczek? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *