Esej fotograficzny: Wspaniały rockport, Massachusetts


Przygodowa Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Rockport, Massachusetts, leży na idei Cape Ann w północno -wschodnim rogu Massachusetts. Nic dziwnego, że otoczony wodą po trzech stronach Rockport stał się jednym z kwintesencyjnych miast rybackich w Nowej Anglii.

Dzisiaj Rockport nadal jest dla rybaków, jednak odkryjesz również wielu artystów. Galerie, sklepy, a także restauracje wypełniają tereny podobne do opowieści, takie jak Niarskin Neck, gdzie odkryjesz najlepsze zdjęcie pod każdym kątem.

Podczas gdy wiele filmów zostało nakręconych w Rockport na przestrzeni lat, miasto stało się bezpośrednią gwiazdą na ogromnym ekranie jako fikcyjna Alaska Hamlet – a także House to Betty White! – W propozycji.

Rockport to prosta jednodniowa wycieczka z Bostonu: Kolej Commuter zabierze Cię z North Station do Central Rockport za nieco ponad godzinę!

Jeśli nie możesz wystarczyć małych nadmorskich miast w Nowej Anglii, takich jak Rockport, jest ich wiele więcej! Niektóre z moich ulubionych są Portsmouth, New Hampshire; Ogunquit, Maine; oraz Newburyport, Massachusetts.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *