Jak odkryć zadanie siedzenia w domu i zostać zatrudnione już dziś!


Dzisiaj wszyscy chcą odkryć zadania w domu lub odkryć opiekun do swojego domu. Siedzenie w domu jest jedną z najlepszych metod, aby czerpać przyjemność z bezpłatnego wysokiej klasy zakwaterowania na całym świecie, jednak odkrycie, że zadanie siedzenia w domu absolutnie nie jest łatwe. Osobiście odkryliśmy zadania w domu na plaży w Grenadzie, w pobliżu plantacji cukru na Barbadosie, a także w dżungli Kostaryki. Nie trzeba dodawać, że polubiliśmy każdy z nich.

Jeśli próbujesz znaleźć najlepszą pracę w domu, odkryjesz ją w jednym z zasobów, które wymieniam w tym poście. Od winnic we Francji, a także domów plażowych na Barbadosie, po zamki w Wielkiej Brytanii, a także domy rolnicze w Stanach Zjednoczonych, dla wszystkich jest zadanie siedzenia w domu, po prostu wymaga zrozumienia, gdzie szukać.

Siedzenie domowe daje szansę opieki nad uroczymi zwierzętami domowymi.
Obliczyliśmy, że przez lata zaoszczędziliśmy ponad 24 000 USD kosztów zwolnienia, a także byliśmy w stanie online w niektórych ekstrawaganckich domach na całym świecie od czasu siedzenia w domu. Przeprowadziliśmy wiele wywiadów z właścicielami domów, a także skończyło się profesjonalistami w tym, jak ubiegać się o (i zdobyć) pracę w domu.

W tym poście pomogę ci znaleźć najlepszą pracę w domu! To o wiele łatwiejsze niż myślisz.

☞ Zobacz także: Często zadawane obawy dotyczące siedzenia w domu

Gdzie odkryć pracę w domu

Istnieją trzy główne strony internetowe w domu, Trustedhousesitters.com, Housecarers.com, a także MindMyHouse.com. Na szczęście dla Ciebie przeprowadziliśmy już badanie, a zaufane domy mają znacznie więcej zadań w domu niż wszystkie inne główne witryny łącznie.

Mają również najlepszy stosunek opiekuna do domu do właścicieli domów, z zaledwie 1,5 opiekunami domowymi dla każdego wymienionego domu. To zapewnia kandydatom doskonałe szanse na odkrycie pracy w domu!

Ponieważ wszystkie powyższe witryny mają opłatę członkowską, sugerujemy wybranie jednego zamiast płacenia za kilka członków. Ponieważ zaufane domy są najlepsze z długiego strzału, nie ma prawdziwego powodu, aby wskazać jedną z innych stron.

Chcesz teraz zadanie siedzenia w domu?

Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne oferty, a także wskazanie dla TrustedHousesitters.com jako opiekuna domowa. Odwiedzający tego bloga, www.goatsontheroad.com, otrzymują specjalną 10% stopę dyskontową ze wszystkich członkostwa (użyj kodowej Goat10 przy wymeldowaniu).

Kilka lat temu zapłaciliśmy za nasze członkostwo, a także była to jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy! Pomiędzy wszystkimi różnymi zadaniami w domu, które wylądowaliśmy, zaoszczędziliśmy ponad 24 000 USD kosztów zakwaterowania. Nie wspominając o prawdzie, że wielu właścicieli domów pozwala również korzystać z ich samochodu, więc zaoszczędzisz koszty dostarczania, a także w niektórych przypadkach, nawet otrzymasz zapłatę za pracę w domu.

Jak wylądować swoją pierwszą pracę w domu

Znalezienie zadań siedzących w domu jest prostą częścią. W rzeczywistości jest to wiele dodawanych do witryny każdego dnia, jednak naprawdę lądowanie dla ciebie najlepszym koncertem jest trudna część. Mimo że na stronie internetowej jest tylko 1,5 opiekunów domowych, nadal istnieje pewna konkurencja wśród kandydatów, szczególnie w przypadku zadań w domu w pożądanych miejscach, takich jak Europa, a także na Karaibach. Oto, jak upewnić się, że wylądujesz w pracy.

Utwórz doskonały profil, który pomoże Ci znaleźć pracę w domu

Po subskrypcji dla zaufanych domów domowych uzyskasz dostęp do największej sieci oferowanych domów siedzących w dowolnym miejscu. Ważne jest, aby opracować doskonały profil. Upewnij się, że dodaj wiele zdjęć, jak to możliwe, a także dołączyć świetną ofertę zdjęć, a także filmy ze zwierzętami.

Spójrz na te wiarygodne twarze, z dużymi ofertami doskonałych odniesień!
Bądź bardzo opisowy w swoim osobistym napisie. Strona internetowa Trusted Housesitters zapyta Cię o kilka obaw podczas konfiguracji swojego profilu, więc upewnij się, że jesteś jak najbardziej dogłębny. Opisz swoje poprzednie doświadczenie ze zwierzętami, dlaczego je lubisz, każde rodzaje wcześniejszego doświadczenia w siedzeniu zwierząt domowych, a także doświadczenie w opiece nad chorymi lub rannymi zwierzętami.

Pamiętaj także, aby wymienić wszystkie inne swoje umiejętności. Właściciele domów zwykle lubią kogoś, kto jest pomocny w domu, dobrze podróżowany i zachwycony, aby zobaczyć kraj, w którym znajduje się dom, więc jeśli rozumiesz, gdzie chcesz usiąść w domu, upewnij się, że odsłonięcie tempa zainteresowania w tej lokalizacji (lub miejsca) w Twoim profilu.

☞ Zobacz także: 10 powodów, dla których siedzenie w domu jest najwyższą pracą

Być pierwszymZłóż wniosek o zadanie siedzenia w domu, które chcesz

Po ukończeniu profilu ważne jest, aby włączyć powiadomienia e -mail w telefonie. Każdego dnia zaufane domy wysyłają wiadomość e -mail, która wymienia wszystkie nowe zadania oferowane na ich stronie internetowej. Te e -maile zwykle mają wiele nowych miejsc pracy, jednak przeprowadziliśmy badanie, a także prawie zawsze jest to jeden z pierwszych 10 kandydatów, którzy dostaną pracę.

? Wskazówka Perk: jeśli chcesz najlepszych możliwości lądowania pracy w domu, bądź pierwszą, która ma zastosować, gdy nowe oferty zostaną dodane do strony internetowej.
Aby pójść o krok dalej, możesz naprawdę ubiegać się o zadania, zanim e -mail nawet wyjdzie. Wskazuje to, że możesz pokonać wszystkich kandydatów, którzy czekają na e -mail, aby uzyskać pracę w domu.

Aby złożyć wniosek, gdy tylko nowe SIT są dostępne, po wskazaniu, przejdź do strony ofert na TrustedHousESitters.com, a także kontynuuj odświeżenie. Jak tylko pojawi się nowe zadanie siedzące w domu, złożyć wniosek!

Ubieganie się o pracę w domu

Gdy odkryjesz domowe zadanie siedzenia, które chcesz, czas złożyć wniosek. Po prostu kliknij dostarczanie, a następnie kliknij „Skontaktuj się z właścicielem”. To przyniesie osobisty ekran wiadomości, na którym możesz rozpocząć rozmowę z właścicielem domu.

Sprawdziliśmy to, a także zdecydowanie, najlepszą rzeczą nr 1, którą możesz zrobić, aby upewnić się, że dostaniesz zadanie, jest wspomnienie zwierzaka… dużo. Prawie wszystkie zadania w domu są również naprawdę siedzącymi z zwierzaka, a także właściciele zwierząt domowych chcą, abyś dbał o swojego zwierzaka, o wiele bardziej niż ich dom.

Zapytaj dwa razy więcej obaw dotyczących zwierząt, jak ty na temat domu, a także wykazuj autentyczną stopę zainteresowania zwierzakiem w całej aplikacji.

Gwoździ wywiad z zadaniem siedzącym domem

Kolejnym krokiem w lądowaniu zadania siedzenia w domu jest wywiad. Zwykle właściciel domu zamelduje się z kilkoma wieloma aplikacjami, a także filtrując z wynikami do kilku wybranych. Jeśli jesteś jednym z niewielu, właściciel domu wyśle ​​Ci wiadomość, a prawdopodobnie poprosi o połączenie Skype.

To ostatni krok do zdobycia najlepszej pracy w domu, więc musisz dobrze sobie radzić na rozmowie! Ponownie, główną istotną rzeczą do zrobienia jest skupienie się na zwierzaku podczas całej rozmowy, jednak również słuchaj właściciela, być szczerym i przystojnym.

Nasz dom siedzi na wyspie Grenada na Południowej Karaibach

Zbyt wielu opiekunów domowych sprzedaje się w wywiadzie. Może się to spotkać, a także odbiera prawdziwy powód wezwania, aby cię zrozumieć. Niech właściciel zapyta pewne obawy, a także opowie o tym, czego się spodziewane.

Zrób świetną rozmowę z właścicielem. Uczyń to osobiste. Zapytaj o wiele osobistych obaw, jak ty na temat zwierzaka, a także samego zadania siedzenia w domu, a także dostaniesz pracę. Zależcie od nas! Przeprowadziliśmy wiele z tych wywiadów, a także rozmawialiśmy z wieloma właścicielami domu, którzy wszyscy się zgadzają, wywiad jest kluczową częścią tego procesu, a także opiekuna domowa musi myśleć o zwierzaku, a także Zrozumienie właściciela podczas tego połączenia.

Masz pracę!

Kiedy już gdzieś dostaniesz zadanie siedzenia w domu, nie ma dużo lepszego uczucia. Zrozumienie, że będziesz w uroczym domu, a także opiekować się uroczym zwierzakiem przez tygodnie lub miesiące, jest niezwykle satysfakcjonujące.

Doskonała część zadań w domu jest to, że z naszego doświadczenia prawie zawsze są oferowane każdego roku. Jeśli zweryfikujesz właściciela, że ​​jesteś odpowiedzialny, a także opiekujesz się ich domem / zwierzakiem, prawdopodobnie zostaniesz poproszony o powrót czasu, a także ponownie.

Upewnij się, że dostaniesz każdą rzut, aby zapewnić pozytywną recenzję. Świetne oceny pomogą Twojemu profilowi ​​wyżej pojawić się w wynikach opiekunów domowych na stronie internetowej, co z kolei pomaga Ci się zobaczyć, a także uzyskać wykorzystanie nowych zadań związanych z siedzeniem domowym, które są publikowane każdego dnia.

Chcesz spędzać każdą zimę na plaży w Meksyku lub co roku w górach Kanady? Siedzenie w domu jest doskonałą metodą do osiągnięcia marzeń o podróży, bez kosztów fortuny.

To może równie dobrze hałas, ale tak nie jest. Zanim zasubskrybowaliśmy zaufanych domów, powiedzieliśmy sobie: „Żadna metoda możesz po prostu dodać profil na tej stronie, a także niespodziewanie uzyskać bezpłatne zakwaterowanie na całym świecie”, jednak prawda jest taka, że ​​jest to łatwe.

Wymagania właścicieli domów, a także opiekunów dla zwierząt domowych, a także niezliczone osoby dołączające do sąsiedztwa Trusted HousesittersY Miesiąc jest oferowany dla wszystkich zadań siedzących w domu.

Pamiętaj, że teraz wskazanie, a także uzyskaj 10% zniżki na korzystanie z naszych specjalnych kóz w kozie koziej jak kupony na drogach10. Zdobądź to pierwsze zadanie, a następnie wróć do tego postu, komentarz poniżej, a także powiedz nam o tym!

Jak ten artykuł? Przypiąć!

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *