Jak zarabiać pieniądze z domu: 21 lukratywnych zgiełków


Próba wymyślania, jak zarabiać pieniądze z domu, nie jest łatwe. Gdyby tak było, prawie nikt nie zdecydowałby się obudzić na alarm i codziennie dojeżdża dwie godziny do pracy. Biura byłyby przeszłością, a styl życia laptopa byłby normą.

Mimo że coraz więcej osób zastanawia się, jak zrobić z boku z domu, trend jeszcze nie przejął.

Dzieje się tak częściowo dlatego, że ludzie, którzy chcą to zrobić nieuchronnie, muszą poruszać się po cyberprzestępczości programów zysków i fałszywych oszustw związanych z zarabianiem pieniędzy.

Osobiście wypróbowaliśmy dziesiątki bocznych zgiełków, a kiedy pisaliśmy naszą książkę o 101 najlepszych pracach w podróży, przeprowadziliśmy wywiady z niezliczonymi ludźmi, którzy wymyślili, jak zarobić pieniądze w domu, wybierając pracę poboczną.

Pisaliśmy już o pracach online, które mogą zarobić tysiące miesięcznie i jak zarabiać za pisaniem online jako niezależny pisarz, ale te posty były bardziej skoncentrowane na pracy na drodze i zarabianiu za podróż.

Ale co z ludźmi, którzy są teraz w domu, próbując zaoszczędzić pieniądze na podróż?

W tym artykule chodzi o to, jak zarabiać pieniądze z domu i jak zarabiać pieniądze online, abyś mógł pracować w piżamie (jeśli to możliwe) i zarabiać dodatkową gotówkę na boku swojej codziennej pracy.

W tym poście nie zamierzam dzielić żadnych prac, których tak naprawdę nie możesz uzyskać. Nie zamierzam udawać, że którykolwiek z nich będzie bogaty i nie powiem, że musisz je zrobić, aby zarobić pieniądze.

Są to prawdziwe sposoby, w jakie możesz nauczyć się zarabiać pieniądze z domu, niezależnie od tego, czy chcesz zarobić dodatkowe kilkaset dolarów miesięcznie dzięki lukratywnej boku, czy też chcesz całkowicie rzucić pracę i pracować zdalnie. Ten post jest dla Ciebie.

Ten artykuł został zaktualizowany 2020.

Szukasz zdalnej pracy? Flexjobs jest jednym z liderów w branży, pozyskiwanie miejsc pracy w ponad 50 kategoriach kariery – z których wszystkie są staranne i sprawdzane pod kątem legitymacji. Zarejestruj się w Flexjobs już dziś i użyj Nomada kodu promocyjnego, aby zaoszczędzić do 30% zniżki. Lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Flexjobs.

.

Spis treści
Po co zarabiać z domu?
1. Rozpocznij stronę internetową (najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy z domu)
2. Naucz angielskiego online
3. Wynajmij pokój na Airbnb
4. Uber & Lyft
5. Dostawa
6. Ankiety online
7. Praca na podwórku i kształtowanie krajobrazu
8. Reklamy pojazdów
9. Wynajmij swój samochód
10. Opieka nad dziećmi
11. Sprzedaj na Amazon
12. Zostań VA (wirtualny asystent)
13. Sprzedaj na Etsy
14. Coaching i kursy online
15. Szybkowanie
16. Pisanie niezależne
17. Siedzący dom i siedzenie zwierzaka
18. Prace tłumaczeniowe
19. Bądź lokalnym przewodnikiem
20. Naucz jogę
21. Rozpocznij lukratywny zgiełk boczny
Obejrzyj wideo

Po co zarabiać z domu?

Zanim dowiedzieliśmy się, jak możemy zarobić pieniądze w domu, pracowaliśmy długie zmiany w pracy, których nie lubiliśmy.

Dariece pracował w kancelarii prawnej i spędziłem czas zarówno pracując nad platformami naftowymi, jak i pracując w plastikowej instalacji opakowaniowej. Zmiany były długie, nienawidziliśmy dojazdu i pomimo dobrego życia według kanadyjskich standardów, trudno nam się przedostać.

Szybko do przodu o 10 lat i zrezygnujemy z pracy i zarabiamy ponad dwukrotnie, jakie byliśmy, ale teraz zarabiamy tylko z domu, podróżujemy przez cały rok i pracujemy tylko około 20 godzin tygodniowo, maksymalnie.

Kiedy chcemy, bierzemy wakacje, budzimy się, kiedy chcemy i codziennie nie utknęliśmy w ruchu.

Nasze biuro domowe jest teraz wszędzie, gdzie jesteśmy.

Obecnie piszę ten post z domu plażowego na Karaibach, patrząc nad naszym basenem i na morze.

Nie mówię tego, żeby się chwalić. Chcę tylko pokazać, że można zarabiać pieniądze w domu i faktycznie zmienić lukratywne zgiełki boczne, które wymieniam w tym poście w pełny etat dochodów!

Jeśli możemy to zrobić, każdy może. Nie mamy dyplomów uniwersyteckich, nie jesteśmy funduszami powierniczymi i nie wiedzieliśmy pierwszej rzeczy o pracy dla siebie, zanim zaczęliśmy tę ścieżkę.

Faktem jest, że zbadaliśmy, jak zarabiać pieniądze z domu, przeprowadzając wyszukiwanie w Google i znaleźliśmy wiele różnych stron z wieloma różnymi pracami (niektóre rzeczywiste i niektóre fałszywe) i ostatecznie to wymyśli.

Ja w mojej poprzedniej pracy. Nigdy bym nie wrócił.
W tym poście zamierzam wymienić tylko pracę, o której znam, są uzasadnione i o których wiem, że mogą zarobić prawdziwe pieniądze.

Zaczynajmy! Poniżej znajduje się 21 miejsc pracy, które możesz zacząć, aby zarabiać pieniądze na boku.

1. Rozpocznij stronę internetową (najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy z domu)

Prawdopodobnie najbardziej lukratywny sposób zarabiania pieniędzy z domu (i na drodze), blogowanie może otworzyć niezliczone drzwi do potencjału zarabiania pieniędzy i jest fajnym sposobem na ćwiczenie pisania, marketingu i fotografii.

Zaczęliśmy toBlog w 2012 r., Bez najmniejszej wiedzy na temat blogowania, a dziś zarabia nawet 20 000 USD miesięcznie poprzez reklamę, marketing partnerski, sprzedaż produktów i sponsoring.

Oczywiście, aby zarobić tyle, musieliśmy pracować około 20 godzin tygodniowo na naszym blogu, co czyni go więcej niż bocznym zgiełkiem, ale można zarobić kilkaset dolarów z nowego bloga w mniej niż mniej niż rok.

Jeśli możesz zbudować odbiorców do 25 000 sesji miesięcznie (dość łatwo w ciągu roku, jeśli wiesz, co robisz), możesz umieścić reklamy Mediavine na swojej stronie internetowej, podobnie jak te, które widzisz w tym poście.

Dzięki 25 000 sesji zarabiasz około 480 USD miesięcznie z samych reklam, a to nawet nie bierze pod uwagę innych sposobów zarabiania pieniędzy na swoim blogu.

To zdecydowanie nie jest sposób na szybkie wzbogacanie się. Musisz publikować kilka artykułów co tydzień i sprzedawać swój blog, abyś mógł zwiększyć ruch blogu. Ale możliwe jest zarabianie pieniędzy po zaledwie kilku miesiącach.

Kliknij tutaj, aby założyć blog i uzyskać nasz czteroczęściowy kurs dla początkujących wideo i 200-stronicowy ebook dla początkujących blogerów. Te dogłębne narzędzia pokażą, jak rozwijać blog i zarabiać na nim, abyś mógł zarobić pieniądze z domu jako bloger!

Najlepsze w blogowaniu jest to, że możesz blogować o prawie każdym temacie.

Jeśli lubisz podróżować (jak ja), możesz blogować o podróży. Lub możesz zarobić pieniądze, blogując na temat rodzicielstwa, majsterkowania, gotowania, mody, psów lub prawie wszystkiego innego, co możesz wymyślić.

Kroki, aby zrobić teraz:

Kup nazwę domeny i rozpocznij blog teraz za jedyne 59 USD (kliknij tutaj)

Skorzystaj z naszego kursu, aby dowiedzieć się, jak projektować i budować profesjonalnego bloga

Napisz posty, sprzedaj i rozroś się, wykorzystując wskazówki na naszym kursie

Moim zdaniem, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze z domu, założenie bloga jest najlepszym sposobem na przekształcenie pracy online w dochód w pełnym wymiarze godzin.

Myślę, że każdy powinien mieć blog jako zbycie na swoją kreatywność, sposób na podzielenie się swoją wiedzą i sposobem na tworzenie realnych i renomowanych strumieni dochodów z domu.

2. Naucz angielskiego online

To prawdopodobnie moja druga ulubiona boczna zgiełk, z którego możesz skorzystać, jeśli chcesz nauczyć się zarabiać pieniądze z domu.

Nauczanie języka angielskiego online może być dość lukratywne. Na początek musisz uzyskać certyfikat TEFL, co jest dość łatwe i nie trwa zbyt długo.

Mytefl ma wspaniały 120 -godzinny kurs, który możesz zrobić z domu, podobnie jak Bridgetefl. Po certyfikatach (a jeśli się zakwalifikujesz) zalecamy zostanie nauczycielem Vipkida. Jest to jedna z najlepszych dostępnych usług online, a prace mogą zapłacić nawet 22 USD za godzinę.

Aby znaleźć pracę w Vipkid, musisz złożyć wniosek, wypełnić aplikację i przejść rozmowę, ale kiedy to zrobisz, możesz łatwo znaleźć pracę na platformie. Niestety, usługa jest obecnie tylko dla osób z Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii, najpierw powinieneś przyjrzeć się edukacji EF, która jest doskonałą firmą do pracy.

Chcesz dowiedzieć się o więcej sposobach nauczania angielskiego online i zarabiania pieniędzy w domu? Kliknij w link.
Uwaga: jeśli nie masz dyplomu uniwersyteckiego, nadal możesz uzyskać prace dydaktyczne! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Kroki, aby zrobić teraz:

Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek o Vipkid

Wypełnij aplikację i wypełnij wywiad Skype

Ustaw stawkę godzinową i zaplanuj i poczekaj, aż pojawią się prace

3. Wynajmij pokój na Airbnb

Jako podróżnik wielokrotnie korzystałem z Airbnb, aby znaleźć niedrogie mieszkanie podczas podróży, ale mam też sporo kumpli, którzy zarabiają ładnie, wypożyczając swój wolny pokój lub drugi dom jako gospodarze Airbnb. .

Kilku naszych kumpli w Wielkiej Brytanii zarabia dużo pieniędzy i jest to wspaniały sposób na zarabianie pieniędzy z domu.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz (i sytuacja finansowa), możesz nawet kupić drugie mieszkanie tylko po to, aby wynająć nocną stawkę na Airbnb.

Ponieważ nocna stawka to znacznie więcej niż długoterminowe czynsze, najczęściej możesz spłacić kredyt hipoteczny i skończyć w kieszeni aż 1000 USD / miesiąc.

Kroki, aby zrobić teraz:

Zarejestruj się w Airbnb jako gospodarz

Wymień swój dom z niższym stawką

Zaakceptuj jak najwięcej gości na krótkie pobyty, aby uzyskać wynik recenzji

4. Uber & Lyft

Te dwie firmy przejęły świat przejazdu i zmieniły lokalny transport, jaki znamy.

Ale są nie tylko wygodne dla tych, którzy chcą dostać się z punktu A do punktu B w samochodzie, są również wspaniałymi sposobami zarabiania pieniędzy z domu… ​​cóż, z drogi.

Według strony internetowej Uber potrzebujesz następujących:

Mieć co najmniej 21 lat

Mieć co najmniej rok jazdyrience (3 years if you are under 23 years old)

Have a valid driver’s license

Use an eligible 4-door vehicle

Kroki, aby zrobić teraz:

Register as an Uber or Lyft driver (meeting the requirements above and uploading required documents)

Get an UBER inspection at your local green Light location (Click Here and “select city” in the top right of the screen to see locations)

Download and Sign-in to the Uber or Lyft driver app and pick up your first customer(s)

5. Dostawa

There are plenty of delivery services available these days that make it easy for pretty much anyone to earn money from home.

With services like Door dash and UberEATS you can earn money from home (or from your motorbike) on your own schedule by delivering take-out orders in your town.

Some people have earned as much as $4,000 / month ($24 / hour) by working a delivery, but if you’re doing it on the side of your full-time job, you can probably expect a few hundred extra bucks in your pocket each miesiąc.

Requirements for DoorDash & UberEATS:

You must be 18 years or older

Have access to a vehicle or bicycle (any car, truck, motorcycle, or scooter)

Own an iphone or Android smartphone

Have a valid Driver’s license

Valid insurance — name on the policy

Provide a social security number (for a background check)

Pass a background and driving record check

Complete an orientation online or in-person

Kroki, aby zrobić teraz:

Register as a delivery person for DoorDash or UberEATS

Meet all requirements above and pass background & driving check

Download the Dasher or UberEATS app and start delivering for money

6. Ankiety online

Many companies will pay Internet users to complete their surveys. Internet surveys offer businesses and advertisers useful data to help them understand their potential clientele.

If you Google: “get paid to complete surveys”, you’ll probably get a thousand results. Unfortunately, many of these results are complete scams, so you do have to be careful when taking paid online surveys.

Some of the main sites to check out:

SwagBucks

PrizeRebel

American consumer Opinion

SurveyJunkie

InboxDollars

As surveys take a bit more time than watching ads, it’s more difficult to make a lot of money from this strategy, at it may not be the most lucrative side hustle, but there are reports of people earning over $1,000 per month by completing surveys.

Kroki, aby zrobić teraz:

Head to one of the sites above and create an account

Complete different tasks in order to earn money

Learn which tasks yield the most reward for the least amount of work and do those frequently

7. Praca na podwórku i kształtowanie krajobrazu

Okay so mowing a lawn doesn’t sound like a very glamorous job for an adult, but if you have a bit of experience in lawn care and yard work, you can actually earn a pretty good living in your local neighbourhood.

Offer to not only mow lawns but do the jobs that the young kids in the area can’t safely do themselves, like trimming hedges and using power landscaping tools.

Many people will be happy to pay $20+ for someone to come and work on their yard for an hour. get a few of these jobs and the income can quickly add up.

If you love landscaping and gardening, but you still want to learn how to make money from home, then landscaping may be perfect for you.

Kroki, aby zrobić teraz:

Purchase the appropriate lawn care tools (or request to use homeowners’)

Put up flyers or place your ads in local Facebook communities and groups

Do landscaping work in your neighbourhood and get paid

8. Reklamy pojazdów

According to Wrapify and Carvertise, you can earn up to $450 a month by wrapping your entire automobile in advertising. They offer a pretty unique service

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *