Kampot: Chcę butelkować to miasto, a także je wypić.


Przygodowa Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Wpadłem jak w Riverside Town of Kampot w Kambodży.

Co jest w tym miejscu? Czy to rozpadająca się architektura? Czy to wpływ francuski, od latarni po wózki bagietki? Czy to spokojny brzeg rzeki, a także chodzenie? Czy to prawda, że wszędzie ma wolne Wi -Fi?

Poważnie, bardziej niż cokolwiek innego, uważam, że była to architektura. Jestem wielkim fanem designu, a także oszalałem na punkcie rozpadających się francuskich willi kolonialnych, które wynoszą ulice Kampota. Nie wierzę, że lubiłbym ich tak bardzo, gdyby były dziewicze.

Kampot był fantastycznym miejscem do złapania oddechu. W mieście nie ma nic do występu, więc nie ma presji, aby wypełnić plan podróży. Spędziłem dużo czasu na wykonywaniu komponowania w kawiarniach, a także robiąc długie spacery, robiąc zdjęcia niesamowitej architektury.

W Kampot jest fantastyczna używana księgarnia. Istnieją salony, a także lokalizacje masażu, a także urocze butiki.

Jeśli czujesz się bardziej aktywny, możesz wybrać się na jednodniową wycieczkę do Parku Narodowego Bokor lub zrobić to, co zrobiłem-dzierżawa motocykla, a także wycieczka do plażowego miasta KEP na niewiarygodnie świeże owoce morza!

I moja preferowana aktywność w Kampot: o zachodzie słońca wszyscy w mieście gromadzą się na ekologicznym przyjaznym, aby grać w badmintona, robić aerobiki, aby tańczyć remiksów „Hotel California” (poważnie!) Lub po prostu spędzać wolny czas, a także ludzi. W Kampot, jeśli jest lokalizacja, którą można zobaczyć i być widocznym, jest tam!

Turyści dopiero zaczynają pojawiać się w Kampot – nie ma ich jeszcze wiele, jednak wystarczy mieć małą scenę, a także pensjonaty są doskonałe. Teraz jest idealny czas na wizytę.

Przed przybyciem tłumów turystycznych będziesz trochę gwiazdą w mieście. Nastolatki przyjdą tak samo jak metoda ich angielskiego z tobą, a bit młodzież zaczną pozować, chcąc zrobić zdjęcie!

Kampot jest jednym z moich preferowanych do tej pory miejsc podróży. Jeśli kołyszesz się z Kambodżą, wybierz się od Phnom Penh, a także sprawdź południowe wybrzeże Kambodży. Będziesz zachwycony.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *