Lista naszych ukochanych posiłków w Yangzhou w Chinach


Wszyscy rozumieją chińskie jedzenie, prawda? Zanim dotyczyłem Chin, pomyślałem, że była to imbirowana wołowina, cudowna i kwaśna wieprzowina, drobiarka mein, smażony ryż, sajgonki, a także owady i narządy! Podróżując z Chinami, a także mieszkając tutaj przez 9 miesięcy, zaczęliśmy uznać, że „chińskie jedzenie” w Ameryce Północnej z pewnością nie jest prawdziwą rzeczą.

Oto lista kilku fascynujących i smacznych potraw, które jadliśmy w Chinach:

1. pierogi. Wierzę, że faktycznie jedliśmy każdy możliwy styl pierogi: gotowany na parze, gotowany, smażony, nadziewany mięsem, nadziewane jajkiem, nadziewane ryżem… wszystkie są niesamowite. Teraz praktycznie po części.

Moje ukochane pierogi pochodzą z otworu w ścianie w Szanghaju, mniam!
2. Pikantne tofu. Ten smaczny posiłek jest jednym z naszych ulubionych. Jest to kostki miękkiego tofu gotowanego w pikantnym olejku chili z czosnkiem i gorącą papryką. Polej go zarówno ryżem, jak i voila, obiad.

Pikantne tofu, idealny lunch lub obiad

3. Smażone paski wieprzowe z papryką i cebulą. To wyjątkowo aromatyczne danie. Wszystkie elementy są smażone razem w smacznym, grubym sosie, ponownie podawane na ryżu stanowi idealny posiłek.

4. Smażona ekologiczna fasola. Zjedliśmy tak wiele z nich, ponieważ bycie tutaj! Ekologiczne fasola są smażone z czosnkiem, solą, małymi kawałkami wieprzowiny i gorącej papryki.

Jeden z naszych ulubionych. Smażona ekologiczna fasola z przyprawami, czosnkiem, kawałkami wieprzowiny, a także oczywiście soli
5. Ryba. Ryby jeziorne są podawane w całości, a także smażone lub kłusowane. Zwykle podawane w bulionie lub w jakimś sosie. Po prostu wybierasz miąższ z pałeczkami.

6. Kaczka. Pekin jest rozumiany za swoje danie z kaczki. Ten ptactwo jest podawane chłodno lub gorące.

7. Zupa tofu. To wybitny posiłek Yangzhou, a także mój ulubiony! Paski tofu są gotowane w słonym smacznym bulionie z fasolą, a także małymi krewetkami.

Pyszna zupa tofu w stylu Yangzhou… jeden z moich ukochanych posiłków tutaj!

8. Ziemniaki z duszoną wołowiną oraz marchewką. Ten bardzo kochany północny był również jednym z naszych ulubionych sezonu zimowego. Jest tak obfity, jak i smaczny, a także najlepiej podgrzewał nas.

9. Chłodne makarony. Makaron jaj podaje się chłodno z olejem chili, kawałki tofu, czosnku, ogórka, kolendry, orzeszków ziemnych, a także brokułów. Idealne letnia danie.

Zimne makaron to idealne letnie jedzenie tutaj w Chinach
10. Smażony ryż Yangzhou. Ten smaczny smażony ryż różni się od zwykłego. Właśnie tutaj, w Yangzhou, dodają małe krewetki, kawałki wieprzowiny, zielony groszek, jajka, czosnek i szalotki. Tak dobrze.

Podsumowując, w Chinach nie ma drobiu ani wołowiny imbirowej! Cóż, nigdzie nie widziałem. Jednak najlepiej byliśmy na organach, a także owadach! Owady, których nie jesteśmy tak dobrze zalecani, jednak kilka narządów, a także dziwne potrawy tutaj są naprawdę ładnie przygotowane.

Kto by uwierzył, że chcielibyśmy zakaźnik, język krowy lub żołądek? Chińskie jedzenie jest z pewnością jednym z naszych ulubionych!

Jakie jest twoje ukochane chińskie jedzenie? Jak myślisz, który kraj ma najlepsze jedzenie? Zrozumiemy poniżej!

7 poważnie niezwykłe pokarmy uliczne w Chinach

Jedzenie na ulicy, na taniej

Polub ten post? Przypiąć!

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupisz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *