Najlepsze wycieczki w Nowym Jorku


Ostatnia aktualizacja: 7/22/21 | 22 lipca 2021

Nowy Jork ma mnóstwo firm wycieczek. Istnieją całkowicie bezpłatne wycieczki, wycieczki z jedzeniem, wycieczki społeczności, kosztowne osobiste wycieczki piesze. Nowy Jork ma wycieczkę do potrzeb wszystkich, a także zainteresowań!

Osobiście lubię wycieczki piesze. Uważam, że to fantastyczna metoda zobaczenia miasta, zdobycia łożysk, a także odkrycia, gdzie jesteś od regionalnego eksperta. W końcu po co widzieć lokalizację, jeśli nie chcesz o tym odkryć?

Aby pomóc Ci wybrać wycieczki podczas sprawdzania ogromnego jabłka, postanowiłem wypróbować ogromną część historycznej branży wycieczki w mieście, aby odkryć najlepsze. Podczas gdy odbiło się to na nogach (z pewnością dostałem swoje kroki!), Odkryłem wiele o historii Nowego Jorku!

Oto ocena najlepszych wycieczek w Nowym Jorku:

Najlepsza wycieczka ogólna

Ucz się więcej

Chodzić na spacery
Spacery koncentrują się na kulisach, aby uzyskać dostęp do innych podróży, które nie oferują. Wyjechałem na ich zadowoloną trasę koncertową, która była godzinami akademickiej zabawy. Ich posąg Liberty/Ellis Island Trip oprócz ich podróży Disneya zabierze Cię za kulisy, a także zapewnić dostęp do ciebie dostęp do ciebie, nie dostanę nigdzie indziej Robienie.

Najlepsza, całkowicie bezpłatna wycieczka

Ucz się więcej

Bezpłatne wycieczki pieszo
Te całkowicie bezpłatne wycieczki są dostarczane w całym mieście przez przewodników wolontariuszy, z kilkoma wycieczkami codziennie (mają 18 podróży w ofercie). Możesz odkryć szeroką różnorodność podróży (historycznych, jedzenie, kulturalne), które zabierają cię po mieście. Firma naprawdę lista w swoim zróżnicowanym katalogu – jest podróż dla każdego.

Dodają trochę dziwacznej historii do każdej trasy, a także dlatego, że nie ma ustalonego skryptu, każda podróż różni się w zależności od przewodnika. (Mój przewodnik po wycieczce Soho woskował poetycką gentryfikację.) Pamiętaj, aby wskazać awans, a także pamiętaj o sugestie swojego przewodnika na końcu!

Oprócz tych dwóch niezwykłych firm podróżniczych, Nowy Jork ma wiele innych wnikliwych, edukacyjnych, a także smacznych podróży w mieście. Oto moje najlepsze sugestie:

1. OGROMNY PRAWIDŁOWA JAKIE

Big Apple Viter został założony w 1992 roku, a także łączy odwiedzających z regionalnymi mieszkańcami, którzy pokazują ich w swojej społeczności na jeden dzień. To nie są specjaliści, tylko miejscowi pokazujący preferowane miejsca. Od wielu lat nie wybierałem się z tą działalnością, jednak pomysł jest nadal na miejscu, ponieważ jest to coś, co bardzo sugeruję gości po raz pierwszy. Zapotrzebowanie jest wysokie, więc najlepiej jest wypełnić typ żądania co najmniej cztery tygodnie przed przyjazdem. Satysfakcjonowanie pozdrowienia jest całkowicie wolne od opłaty, a także istnieje polityka bez przechyłu. Pomyśl jednak o przekazaniu darowizny na pomoc w kontynuowaniu tej usługi.

2. Grand Central Community Tour

Jest to całkowicie bezpłatna podróż Grand Central Terminal, podkreślająca historię architektoniczną budynku, a także okolicę. Grand Central ma tak niezbędne istnienie w historii Nowego Jorku, że bardzo sugeruję na tę trasę. Oprócz skończenia, udaj się do eleganckiego domu Campbell na drinka (choć ładna sukienka!). Żadna rezerwacja nie jest wymagana. Zazwyczaj organizują wycieczki, gdy tydzień jednak są obecnie zawieszone z powodu Covid.

3. Sprawdź prawdziwy Brooklyn

Przyjaciel, a także kolega z podróży Dani Heinrich prowadzi tę wycieczkę po Brooklynie. Jest zagorzałym Brooklynite, a także lubi zabierać ludzi po mieście, aby pokazać im, że jest o wiele więcej dla Nowego Jorku niż tylko Manhattan. Prowadzi te wycieczki od ponad 4 lat, a także zabierze Cię po Brooklynie (więc bądź przygotowany na spacer). Wycieczki ostatnie 4,5 godziny.

4. Central Park Conservancy Tour

Czy kiedykolwiek chciałeś zrozumieć florę, a także faunę Central Park? Cóż, teraz możesz. Wiele całkowicie bezpłatnych podróży podkreśla różne cechy parku. Nie tylko możesz spacerować po parku w cudowny dzień, ale także odkryjesz, na co patrzysz! Istnieją wycieczki obejmujące główne zabytki, rodzinne wycieczki, wycieczki, które koncentrują się zarówno na posągach, jak i pomnikach, a także innych. Wycieczki zwykle trwają 90 minut, a także kosztują 15 USD. Możesz je kupić w Internecie z wyprzedzeniem.

5. The Village Alliance

Village Alliance zapewnia całkowicie bezpłatne wyjazdy spacerowane w Greenwich Village. Możesz uzyskać trasy, a także mapy na ich stronie, abyś mógł odkryć o historii, a także kulturze społecznej tego obszaru. Wycieczki obejmują wszystko, od punktów orientacyjnych LGBTQ do lat 60. XX wieku po niezbędne kobiety w historii. Ich strona ma podobnie mnóstwo informacji na temat artystycznej sceny artystycznej, jedzenia, a także gentryfikacji. Ponieważ wycieczki są prowadzone, trwają tak długo, jak chcesz.

6. Ogromne wycieczki z cebulą

To jeden z najbardziej znaczącychBusiness Walking Trip w Nowym Jorku. Korzystając z kandydatów doktoranckich jako przewodników podróży, ten biznes odbywa około 50 podróży w różnych dniach każdego miesiąca. Wziąłem ich wycieczkę po prohibicji. Podobał mi się mój przewodnik, ponieważ oferowała wiele informacji historycznych, jednak wiele z nich nie było bezpośrednio związane z zakazem. Chociaż był to osobisty bummer (jestem frajerem wszystkiego, co wiek jazzowy!), Nadal naprawdę podobała mi się podróż, a ja sugerowałbym firmę. Wydajne koszty 25-30 USD.

7. Bowery Young Boys Walks

Bowery Young Boys zaczęli jako podcast w 2007 roku, koncentrując się na wyraźnej historii ogromnego jabłka. Ponieważ wtedy się rozgałęzili, a także wyprodukowali własne wycieczki na temat kilku z wielu wybitnych odcinków, a także tematów. Oferują wiele wyjątkowych podróży, które oprócz różnych obszarów w mieście obejmują określone obszary w mieście, takie jak ich zabytki, a także Legends of Broadway Tour. Podoba mi się, że ich wycieczki są ograniczone do małych grup, więc nigdy nie tłoczasz się, aby usłyszeć przewodnika. Ich wycieczki trwają około dwóch godzin, a także kosztują 40 USD. Pamiętaj, aby zarezerwować w rozwoju, ponieważ jest ograniczona przestrzeń.

Wycieczki żywnościowe

Oprócz popularnych wycieczek pieszych, wycieczki żywnościowe są jeszcze jedną doskonałą metodą do sprawdzenia, a także próbkowania kilku fantastycznych kuchni miasta. W Nowym Jorku nie brakuje fantastycznych lokalizacji do jedzenia, a także na każdej części miasta, koncentrujące się na każdym rodzajem kuchni. Moja sugerowana firma zajmująca się podróżą żywnościową do sprawdzenia to:

Scott’s Pizza Tours

Foods of NY

Słynna wycieczka Fat Dave’s Five Borough Eating

Secret Food Tours

Poza płytą

Niektóre inne wycieczki do spacerów w Nowym Jorku, które słyszałem, są opłacalne od niezawodnych, wiarygodnych źródeł, jednak nie wykorzystano mnie, obejmują:

Greenwich Village Literary Pub Crawl-aktorzy z regionalnej pracy w kinie zabierają odwiedzających w barach w West Village, a także napełniają głowami informacjami o dobrze znanych pisarzach do picia, a także ich żołądkom dużą ilością piwa. Wycieczki odbywają się w piątki, a także soboty, a także ostatnie trzy godziny. Bilety kosztują 35 USD. Chodź spragniony!

Joyce Gold Trips of New York-Joyce Gold to 30-letni profesjonalista, który uczy historii w NYU, a także prowadzi wyjątkowo informacyjne wycieczki w małych grupach po mieście. Jej podróże zorientowane na historię są wyjątkowo szczegółowe. Idź, jeśli jesteś miłośnikiem historii! Istnieją wiele podróży do wyboru, a wszystkie są 25 USD.

Wycieczki galerii New York – ta branża podróży prowadzi do szerokiej gamy galerii w całym Nowym Jorku. To doskonała metoda, aby zobaczyć sztukę nadchodzącą bez konieczności ustalania, jakie galerie warto zobaczyć. Galerie często się zmieniają, więc sprawdź witrynę pod kątem informacji o podróży. Wycieczki kosztują 29 USD.

Nowojorska telewizja i wycieczka filmowa-ta podróż zabiera Cię do wszystkich znanych obszarów, które widzisz w filmach, a także w telewizji. Wycieczki są obecnie zawieszone z powodu Covid.

***
Chociaż wiele firm oferuje wiele tych samych podróży, a także tras, to, co naprawdę rozróżnia te biznes, to różne przewodniki, a także style, które każdy stosuje. Jeśli masz kilka dni w mieście, łączę się i pasowałbym do kilku firm wycieczkowych.

Ale bez względu na to, jaką firmę podróżujesz na tej liście, dużo odkryjesz, dobrze się bawisz, a także znajdziesz części Nowego Jorku z tymi wycieczkami, których nie odkryłeś inaczej. Nic nie może zastąpić podróży miasta!

P.S. Pamiętaj, aby zawsze sugerować swoich przewodników – całkowicie bezpłatna podróż, czy nie!

Uzyskaj obszerny przewodnik dla planu budżetowego po Nowym Jorku!

Aby uzyskać znacznie obszerniejsze sugestie dotyczące Nowego Jorku, sprawdź mój przewodnik po 100+ stronach napisany dla podróżników planów budżetowych, takich jak Ty! Wycina puch odkryty w innych przewodnikach, a także dochodzi bezpośrednio do przydatnych informacji, które wymagają podróżowania po mieście, które nigdy nie śpi. Odkryjesz sugerowane trasy, budżety, metody oszczędzania pieniędzy, zarówno i nieokreślone rzeczy, które można zobaczyć, a także, nie turystyczne restauracje, rynki, bary, porady bezpieczeństwa, a także wiele jeszcze! Kliknij tutaj, aby odkryć znacznie więcej, a także uzyskać kopię już dziś.

Zarezerwuj podróż do Nowego Jorku: sugestie logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Użyj Skyscanner lub Momondo, aby odkryć niedrogi lot. Są to moje dwa preferowane silniki przeglądania, ponieważ przeglądają witryny, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że żaden kamień nie został obrócony. Zacznij od Skyscanner, jednak, ponieważ mają najważniejszy zasięg!

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld, ponieważ mają one najważniejsze zapasy, a także najlepsze oferty. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także niedrogich hoteli. Moje preferowane lokalizacje do pozostania to:

Cześć NYC Hostel

Jazz on Columbus Circle

Pod Times Square

If Szukasz znacznie więcej lokalizacji, aby zostać, właśnie tutaj moja całkowita lista preferowanych hosteli miasta. Ponadto, jeśli zastanawiasz się, w jakiej części miasta pozostać, oto mój przewodnik po Nowym Jorku!

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeń podróży zabezpieczy Cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To obszerne bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Skrzydło bezpieczeństwa (dla wszystkich poniżej 70)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie repatriacji)

Szukasz najlepszego biznesu do zaoszczędzenia pieniędzy?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam, aby zaoszczędzić pieniądze, gdy jestem w drodze. Zaoszczędzą Ci pieniądze podczas podróży.

Chcesz więcej informacji na temat Nowego Jorku?
Pamiętaj, aby zobaczyć nasz solidny przewodnik do miejsca docelowego w Nowym Jorku, aby uzyskać jeszcze znacznie więcej wskazówek dotyczących planowania!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *