PAYMAYA: Jak zarejestrować i zaktualizować swoje konto


PayMaya to aplikacja elektroniczna dla transakcji online i bezkontaktowych. Dzięki Paytmaya możesz przenosić pieniądze, płacić rachunki i uzyskać wirtualną kartę, którą można ponownie załadować, z której można korzystać do zakupów online, a nawet rejestrowania lotów. Możesz także uzyskać fizyczną kartę, którą możesz połączyć z aplikacją Paymaya i użyć do płacenia w sklepach, które akceptują raport kredytowy i karty debetowe. Możesz także użyć tej karty do wypłaty pieniędzy z bankomatów tutaj i za granicą.

Oprócz nich Paytmaya zapewnia również nagrody, rabaty i specjalne korzyści. Jest to idealne dla tych, którzy lepiej lubią transakcje online, ale boją się korzystać z własnych kart debetowych lub kredytowych. I podobnie jak wygodne korzystanie z ich usług, otwarcie konta Paymaya jest równie łatwe.

W ten sposób rejestrujesz się na konto Paymaya i zaktualizujesz swoje konto, aby zachwycić znacznie więcej funkcji aplikacji.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Jak utworzyć konto PayMaya1. Pobierz aplikację PayMaya.
2. Stuknij Utwórz konto.
3. Wykonaj formularz rejestracji.
4. Przeczytaj politykę prywatności danych Paymaya.
5. Sprawdź swój numer telefonu komórkowego.

Jak zaktualizować swoje konto PayMaya1. Zaloguj się na swoim koncie Paymaya.
2. Kliknij „Uaktualnij swoje konto”.
3. Wykonaj następny formularz.
4. Prześlij zdjęcie swojego identyfikatora.
5. Nagrywać wideo ożywowości.
6. Przejrzyj swoją aplikację.
7. Zwróć uwagę na kod walidacji i poczekaj na potwierdzenie.

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Jak utworzyć konto Paymaya

1. Pobierz aplikację Paymaya.

Aplikacja Paymaya jest dostępna za darmo w Google Playstore na Androida i App Store na iOS. Po prostu wyszukaj PayMaya i kliknij Pobierz.

2. Stuknij Utwórz konto.

Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym możesz zacząć tworzyć swoje konto. Otwórz aplikację i dotknij konta Utwórz.

3. Wykonaj formularz rejestracji.

Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza do zarejestrowania się. Wprowadź następujące szczegóły: imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, hasło i adres e -mail. Po zakończeniu dotknij kontynuuj.

4. Przeczytaj politykę prywatności danych Paymaya.

Następny ekran pokaże Ci warunki Paymmaya i politykę prywatności. Po przeczytaniu i zaakceptowaniu niniejszych Warunków kliknij Zgadzam się.

5. Sprawdź swój numer telefonu komórkowego.

PIN jednorazowy zostanie wysłany do numeru telefonu komórkowego wprowadzonego w formularzu za pośrednictwem SMS. Wprowadź 6-cyfrowy pin i dotknij.

Otóż ​​to! Pomyślnie utworzyłeś swoje konto Paymaya.

Jeśli chcesz być w stanie zrobić znacznie więcej z PayMaya, zaktualizuj swoje konto, aby odblokować inne funkcje. Podczas aktualizacji możesz odblokować wyższe limity miesięcznie, wysłać pieniądze i wypłacać pieniądze tutaj na Filipinach lub za granicą. Możesz także uzyskać wirtualną kartę Paymaya, której można użyć do płatności online.

Jak zaktualizować swoje konto PayMaya

1. Zaloguj się na swoim koncie Paymaya.

Otwórz aplikację PayMaya na urządzeniu mobilnym i zaloguj się na swoim koncie.

2. Kliknij „Uaktualnij swoje konto”.

Po zalogowaniu zobaczysz stronę główną aplikacji. W lewym górnym rogu jest przycisk menu. Stuknij i wybierz Uaktualnij swoje konto.

3. Wykonaj następny formularz.

Wypełnij swoje dane osobowe w dostarczonym formularzu. Wprowadź imię, narodowość, data urodzenia, miejsce urodzenia, źródło dochodu i pełny adres. Po zakończeniu dotknij następnego.

4. Prześlij zdjęcie swojego identyfikatora.

Aby uzyskać szybsze zatwierdzenie aktualizacji, zaleca się zastosowanie podstawowego identyfikatora. Oto lista podstawowych identyfikatorów:

Prawo jazdy

Paszport

Umid

Licencja PRC

Identyfikator pocztowy (wydany 2015)

Wybierz, który identyfikator przesyłasz i wprowadź swój numer identyfikacyjny. Upewnij się, że wprowadzone informacje są takie same z informacjami na temat identyfikacji i upewnij się, że Twój identyfikator nie jest wygasł. Zrób wyraźne zdjęcie swojego identyfikatora najlepszej strony na zwykłej ciemnej powierzchni i gwarantuj, że szczegóły są czytelne.

Po zrobieniu zdjęcia z przodu i tyłu identyfikatora kliknij Dalej.

5. Nagrywać wideo ożywowości.

Paymaya wymaga nagrania wideo w celu jeszcze większej identyfikacji. Podczas nagrywania upewnij się, że jesteś w dobrze oświetlonym pokoju, a wszystkie akcesoria, takie jak kolczyki i okulary, są usuwane. Upewnij się, że w tle nie ma innych twarzy. Gdy będziesz gotowy zrobić wideo, dotknij nagrywania i postępuj zgodnie z instrukcjami. Musisz zmierzyć się z kamerą, a następnie kiwną głową w górę iw dół i obrócić głowę na bok.

Po nagraniu wideo dotknij następnego.

6. Przejrzyj swoją aplikację.

Podsumowanie szczegółów aplikacji zostanie pokazane na następnym ekranie. Sprawdź dwukrotnie, jeśli jest to właściwe, a gdy wszystko jest w porządku, kliknij Prześlij.

7. Zwróć uwagę na kod walidacji i poczekaj na potwierdzenie.

PayMaya zajmuje maksymalnie 72 godziny na ocenę wniosku. Otrzymasz wiadomość tekstową dotyczącą statusu aplikacji. Zwróć uwagę na kod walidacji, po prostu robiąc zrzut ekranu. Będziesz tego potrzebował, jeśli nie otrzymasz aktualizacji statusu po 72 godzinach i musisz skontaktować się z obsługą klienta Paymaya.

2020 • 7 • 30

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Jak zarabiamy, kiedyE. Podróżowanie: możliwości online

Jak uniknąć kieszonkowców w Europie: 10 rzeczy, których nauczyłem się z doświadczenia

Co jest lepsze: wymienić pieniądze lub korzystać z bankomatu za granicą?

Wycofanie gotówki z bankomatu za granicą: 7 DOS i zakaz

BPI do GCash: Jak przenieść pieniądze za pośrednictwem aplikacji mobilnej BPI (płatność i gotówka)

BDO do BDO: Jak przenieść pieniądze na inne konto BDO za pośrednictwem bankowości internetowej

Lazada Zakupy: jak zapłacić z GCash (przewodnik krok po kroku)

PayMaya do BPI: Jak przenieść pieniądze za pośrednictwem aplikacji Paymaya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *