Pewnego razu Four Seasons w Sydney’s Supreme Staycation Place


Kiedy szukamy miejsca, gdzie się zatrzymać w Sydney, zawsze szukamy gdzieś z różnicą. Z miejsca, a także miejsca do nowej restauracji, a także baru, Four Seasons Sydney ma tyle do zaoferowania nowym odwiedzającym lub tym z nas, aby uzyskać stałą.

Kiedy dotyczy to pobytu, zawsze będziesz znacznie bardziej istotny w tym, gdzie się zatrzymujesz. Rozumiesz obszar, rozumiesz ludzi, a także twoje oczekiwania są nieco wyższe niż w przypadku nowego.

Tak więc na nasz pobyt w Four Seasons Sydney przygotowywali się do zbadania jednego z wielu hoteli premium w Sydney.

Four Seasons Sydney, tryb restauracji, a także bar zbóż

Jak wszystkie wspaniałe hotele, Four Seasons Sydney to nie tylko hotel; Nowy tryb restauracji, a także whisky, a także mieszane ziarno baru napoju.

Oto, czego się spodziewać, kiedy zatrzymasz się, a także zjeść obiad w Four Seasons Sydney:

Four Seasons Sydney – Lokalizacja

Jeśli szukasz korzyści, nie jest znacznie lepszy niż Four Seasons Sydney. Podczas szybkiego spaceru masz CBD, okrągły dworca kolejowa nabrzeża, a także terminal promowy, a także najlepsze ze wszystkich skał.

Skały są najstarszą częścią Sydney, a także ma niezwykłe puby, a także historyczne budynki do sprawdzania. W weekend jest również fantastyczny rynek, który jest obowiązkowy.

Four Seasons Sydney – nasz pokój hotelowy

Mieliśmy szczęście, że zatrzymaliśmy się w jednym z hotelowych apartamentów z widokiem na Harbour w Sydney.

Junior Suite to wszystko, czego można oczekiwać od światowej klasy hotelu: modnego, ale profesjonalnego. Ponadto jest to, że przygnębiona wysokiej klasy obszaru robi różnicę: przestrzeń to 570 stóp² (53 m²), ogromne, wygodne łóżko, a także dobrze wyposażona, przestronna, przestronna łazienka.

I program jest widok. Możliwość zobaczenia zarówno mostu Harbour, jak i Opery w tym samym czasie, jest wyjątkowo wyjątkowa. Budzenie się tak samo, jak ten pogląd jest praktycznie tak wybitny, jak idzie do niego.

Widzenie przyjmowania, a także wydarzeń promów z okrągłego nabrzeża, a także czuje, że miasto kwitnące pod tobą jest niesamowite.

Pro wskazówki

– Space 15 na każdym poziomie ma widok portu.
– Chociaż hotel oferuje „wielojęzyczne” adaptery energetyczne, w pokoju nie ma punktów ładowania USB. Możesz jednak podłączyć się do punktu USB z tyłu pokoju (przyjemnie dużego) mądrego telewizora.
– Przyprowadź swoich pływaków – basen na dachu, a także strefa baru jest całkiem niesamowita, a także nie można go przegapić.

Four Seasons Sydney – tryb kuchenny, a także bar

Wiele najlepszych hoteli ma połączone z nimi restauracje, a także standardowe usługi kosmiczne. Jednak niedawno rozpoznany obszar kuchenny w trybie, a także bar, w którym Four Seasons Sydney przesuwa bieg na nos przed konkurentami.

Zmieniło się to również dokładnie o tym, jak się czujemy w restauracjach hotelowych, które zazwyczaj są tam tylko dla gorączkowych ludzi podczas podróży lub gości, którzy nie mają ochoty iść daleko od pokoju.

Ale tryb, niepozornie z tyłu wielkiego holu hotelowego, jest sama wrażenia kulinarne. W rzeczywistości duża liczba gości tutaj nie jest gośćmi czterech sezonów.

Stylowe wyczucie lat dwudziestych XX wieku sprawia, że ​​szybko nie pamiętasz, że jesteś o kilka kroków od hotelu. Jedyną rzeczą, która przypomina ci, że jesteś poziom usługi tutaj, który odzwierciedla markę Four Seasons.

Od momentu, gdy weszliśmy, menedżer Simone sprawił, że czuliśmy się bardzo mile widziani, a także nasz włoski stewards Alessio, a także Stefan zapewnił posiłek autentyczne wrażenie. W rzeczywistości pani Romance przyniosła łzę w oko Alessio, kiedy rozmawiała z nim po włosku.

Jeśli chodzi o nasze posiłki, oto lista odtwarzania:

Entrées

– Tatar wołowy – delikatny, zdrowy, spektakularny struktura, a także poszycie – szczególnie z tak trudnym jedzeniem, aby dobrze wyglądać
– Kwiaty cukinskie – Idealna równowaga struktur z chrupiącą pancetta, a także kremową ricotta
– Kingfish Sashimi – Macadamias, marynowana cebula, sułtany, oliwa z oliwek – światła, świeża i obfita. Zrozumiałe jest, dlaczego jest to charakterystyczny posiłek tutaj.

Sieć elektryczna

– Ramię jagnięce, japoński bakłażan i lepka glazura tymianku – bakłażan jest praktycznie płynny, jest tak dobrze ugotowany, a jagnięca rozpada się, gdy widelca go dotyka.
– Tuńczyk żółtej płetwy, smażona sałata, świeży groszek, a także rzodkiew – tuńczyk wykracza poza to, jak smakuje mięso – nie jak ryba, nie jak kurczak, wieprzowina czy czerwone mięso; delikatny, smakowy i świeży. Twój nóż po prostu opada podczas cięcia. Idealny.

Desery

Desery tutaj są dobre, ale nie stwierdziłbym najlepszej części restauracji.

– Delice z ciemnej czekolady i sorbet malinowy – warto zdobyć sorbet.
– Tarta cytrynowa – świeża, a także zingowa, ale wielka słodycz. Ciasto było BTo miękkie, choć słodkie.

Nawiasem mówiąc, jeśli zatrzymasz się w hotelu, i tak możesz jeść w trybie kuchni, a także baru. Śniadanie jest tutaj podawane, a także jest cholernie doskonałe!

Pro wskazówki

– Tryb ma całkiem świetną listę napojów mieszanych, jednak jeśli zobaczysz mieszany napój w menu ziarna obok, tryb może go zdobyć.
– Ziarno wykonuje również niezwykłe desery, które warto wierzyć, a nie tryby.

Four Seasons Sydney – bar zbóż

Pięknie oświetlone, a także zręcznie zaprojektowane, ziarno głupcze wszystkich, którzy przychodzą tutaj, aby uwierzyć, że jest to niezależny mały bar takich jak Eau de Vie w Darlinghurst, a nawet Baxter’s w mieście.

Zdecydowanie nie wydaje się, aby jakiś bar hotelowy, w którym kiedykolwiek byłem. Podobnie jak według kierownika baru Rodericka Boermy, większość jego patronów to goście hotelowe.

Tymczasem personel jest inwestowany w napoje, które tworzą, a także w żywność, którą służą, a także traktują wszystkich o dokładnie takim samym wysokim poziomie profesjonalizmu.

Sam bar jest imponująco zaopatrzony w główny nurt, a także australijskie duchy rzemieślnicze, piwo, a także czerwone wino, aby pasowały do ​​wszystkich smaków.

Sprytnie wykorzystuje drewno, a także skórzane ozdobne bar, a także wnętrze, a także oferuje te miękkie powierzchnie, aby zmniejszyć nieprzyjemną akustykę. Dobrze wybrana muzyka jest przechowywana na tym idealnym poziomie.

A iluminacja jest tak wybaczająca, że ​​jeśli nie wykorzystasz tej lokalizacji jako randki, brakuje Ci okazji.

W rzeczywistości jedynym wskazaniem, że ten bar jest częścią hotelu, jest to, że możesz obciążyć swoją kartę, gdy będziesz przygotowany do wyjścia.

Pro wskazówki

– Porozmawiaj z personelem barowym o tym, jakiego drinka lubisz, a także nie zaniedbuj ich charakterystycznych napojów. Pan Watson nr 2 jest niezwykły, a My Life to film jest jednym z najbardziej złożonych napojów mieszanych, jakie kiedykolwiek piję. To tak, jakbyś piłeś koktajl popcornu.
– Sprawdź menu żywności – desery są niesamowicie dobre, jednak podobnie są pikantne potrawy. Jeśli nie czujesz się jak obiad w trybie, ziarno z pewnością będzie miało coś, co Cię zadowoli.
– Zdobądź miejsce na balkonie z widokiem na ulicę dla niesamowitych ludzi oglądających, a także zdolność do szpiegowania reszty przestrzeni podczas picia.

Pobyt w czterech sezonach jest czymś, czego wszyscy powinni doświadczyć przynajmniej raz. To jest naprawdę cudowne. To sprawi, że to specjalne wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Nawet po prostu obiad tutaj na długo oczekiwaną randkę to coś wyjątkowego. W rzeczywistości obiad tutaj, a następnie niespodziewany pobyt w hotelu byłby dość uroczą rzeczą do zrobienia.

Ale nawet jeśli pewnego wieczoru wpadniesz na ziarno, zobaczysz, że to coś więcej niż tylko hotel. To szczególna część Sydney.

Czy miałeś bar hotelowy lub restaurację, która cię zadziwiała? Opowiedz nam o tym w komentarzach.

Zatrzymaliśmy się i jedliśmy jako goście Four Seasons Sydney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *