Podróż do Florencji w stanie Oregon, na imprezę Memorial Whale Memorial


Blubber Tree we Florencji, Oregon

Nigdy nie ma biednego dnia na wybrzeżu Oregonu, nawet w najgorsze dni pogodowe. Rozumiem, że wielu ludzi nie zgodzi się ze mną, jednak lubię dziką, wietrzną linię brzegową bez względu na wszystko! Cóż, tak długo, jak mam fajne miejsce, a także ciepło do powrotu.

Ale kiedy dzieje się wydarzenie, jest fantastyczny czas na wybrzeże, szczególnie gdy stan pogody okazuje się świetnym ciepłym późnym dniem jesieni. Taki była scena, kiedy pojechaliśmy do Florencji w stanie Oregon 13 listopada. Podoba nam się wybrzeże niemal każdy czas, jednak tym razem w konkretnym, od 51. eksplodujących obchodów wielorybów.

Teraz poczekaj chwilę! To może wydawać się dziwne. Świętując eksplodujący wieloryb sprzed 51 lat? Tak, to jedna z dziwacznych rzeczy w Florencji, a także coś, co zamieniło się w coroczne wspomnienie z różnymi częściami sąsiedztwa na różne sposoby. Pozwól, że opowiem ci historię. Jednak najpierw ostrzegam, mogą istnieć nieprzyjemne opisy.

Wybuchowe obchody wielorybów

51 lat temu 45-metrowy, 8-tonowy wieloryb nasienia zmył się na wybrzeżu Oregon we Florencji. Nikt nie zrozumiał, co z tym zrobić, ponieważ było tak duże. Jak można sobie wyobrazić, smród był nie do zniesienia, więc chcieli jakoś go pozbyć. Nie można go było wypchnąć na morze. Było równie dobrze było pochować. Tak więc ktoś w określonym Departamencie Transportu Oregonu o imieniu George Thornton dostał jasną koncepcję wykorzystania dynamitu, aby rozbić go na mniejsze elementy, które zjadłyby mewy.

Teraz zapewnię ci tylko minutę, aby dokładnie zastanowić się, w jaki sposób ten plan wyszedł z deski kreślarskiej. Jednak tak. Podobnie jak w sytuacji, zastanawiasz się, dlaczego dział autostrady był opłacany z unieszkodliwiania, pochodzi z wyjątkowo starej zasady, w której wybrzeże Oregonu sądzono o autostradzie, ponieważ podczas niskich przypływów ludzie jechali przez plażę, aby zdobyć Od miasta do miasta, zanim zbudowano rzeczywiste drogi. Jednak dygresję.

George Thornton przyznał, że nie rozumiał dokładnie, ile dynamitu użyć. Osiedlił się na pół ładunku (tłumaczenie: działka do heckina) dynamitu, a także włożył go do wieloryba. Zamiast wieloryba rozpadającego się z małymi kawałkami wielkości kęsa, duże kawałki Blubber eksplodowały wszędzie z fontanną krwi. Pikniki gospodarstw domowych, które zgromadziły się, aby obejrzeć, uhonit, były przestraszone ich życiem. Sematy pojazdów zostały uszkodzone przez duże kawałki Blubbera. Nie poszło dobrze.

Domowy dom publiczny

Jednak . . . Jak często kończą się historie, George otrzymał promocję sześć miesięcy później. Wybuchowy wieloryb zamienił się w coroczne wydarzenie dziwnej części historii Florencji wraz z różnymi promocjami od firm w mieście, a także punktami zainteresowania obchodzącymi legendarny wieloryb Florence. Pojechaliśmy do domu publicznego 13 listopada, aby mieć toast z eksplodującego wielorybu zamglonego, jasnego piwa o 14.00 na cześć wieloryba.

Kręgi wielorybu na ekranie w Siuslaw Pioneer Museum, odzyskały z nasienia wielorybu, który umył się na plaży, a także eksplodowano.

Siuslaw Pioneer Museum

Poza domem publicznym znajdował się publiczny pomnik, w którym ludzie mogą pozostawić tokeny, a także pamiętać o wielorybie. Drzewo było ozdobione, aby wyglądać tak, jakby zostało uderzone paskami Blubbera, a także ołtarza na pamięć wieloryba. Po drugiej stronie ulicy w Siuslaw Pioneer Museum od tamtego czasu była instalacją historycznych wideo. Zajęliśmy około godziny, a także spacerowaliśmy z Pioneer Museum, aby zobaczyć raczej dużą kolekcję produktów, w tym reprodukcję starej kuchni, sali z szwami, a także sypialni dziecięcej z zabawkami, a także wiele artefaktów z Ameryki Indian z Ameryki powierzchnia.

Podpis na eksplodujący park wielorybów we Florencji w stanie Oregon.

Eksplodujący park memorialny wielorybów

W okolicy było wiele różnych rabatów, szanse na rzemieślnicze dla dzieci, a także eksplodujący produkt wielorybów oferowany u różnych sprzedawców detalicznych. W budynku Siuslaw News był ekran okienny historycznej ochrony wiadomości. Odwiedziliśmy Exploding Whale Memorial Park przy 612 Rhododendron Drive. Ten park nazywa się Exploding Whale Memorial Park, ze wskazaniem, a także wszystkim. Wzdłuż brzegu rzeki Siuslaw znajdują się ścieżki spacerowe, z doskonałymi widokami na wydmy, wraz z trawiastymi obszarami. Jest to prosta metoda, aby cieszyć się byciem w pobliżu wody bez pokrycia piaskiem, a także świetny obszar na piknik w miłym dniu. Twoje młode dziecko może cieszyć się szansą na zdjęcie na dużym krześle.

Przewodniczący ponadzorganizujący w Exploding Whale Memorial Park we Florencji w stanie Oregon

Wybuchowy park wielorybów we Florencji w Oregonie meandruje wzdłuż rzeki Siuslaw.

Powiązany

Zatrzymanie się w jurcie na wybrzeżu Oregonu ostatnim razem, gdy nasze gospodarstwo domowe udało się do ORWybrzeże Egon odbyło się w listopadzie dla Florencji, corocznej obchodów Whale Whale Oregon. Skomponowałem o tej wizycie, która wydaje się dziwna, jednak ta publikacja wyjaśnia dokładnie, jak się wydarzyło, a także dlaczego było to coroczne obchody sąsiedzkie. Cóż, tam…
7 lutego 2022in „Kemping”

Lato to najlepszy czas na najwięcej wybrzeża wybrzeża Oregonu, wybrzeże wybrzeża Oregonu jest wietrzne, deszczowe, a także zimne. Jednak latem możesz mieć szczęście z umiarkowanymi wiatrem, a także słonecznymi dniami. W niektóre dni jest nawet wystarczające, aby nosić koszulkę! W dni, w których wciąż jest bardziej wietrznie, większość ludzi jest w porządku…
12 sierpnia 2018in „Epic Road Trips”

Florencja: Serce Central Oregon Coastflorence, Oregon, powstaje wokół ostatniego zakrętu rzeki Suislaw, a także tuż przed południowym molo wystaje na Ocean Spokojny. Liczne rzeki, jeziora, a także dopływy pobierają wioślarzy, wędkarzy, a także surferów do tego średniej wielkości miasta na południowym krańcu wybrzeża Oregonu. Florencja ma dwie…
22 lipca 2017 r. „Oregon”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *