Podróż solo kobiet po Crucial West i Florida Keys


Kate Kate składa się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Jak to jest podróżować samotnie po Florida Keys? Absolutnie to uwielbiam! Jeśli próbujesz znaleźć tropikalną ucieczkę z ciepłymi temperaturami i plażami, a także fajne zajęcia i dziwaczna lokalna kultura, założę się, że pokochasz klucze.

Florida Keys to jedno z moich ulubionych miejsc podróży w USA. Te wyspy żyją i oddychają turystyką, w wyniku czego jest mnóstwo ciekawych rzeczy do zrobienia od kluczowego Largo aż po kluczowy Zachód. Ale jeśli wolisz odrzucić i odpocząć, klucze też są do tego świetne.

Podróżowałem do Florida Keys. Po raz pierwszy poszedłem z moim przyjacielem Cailinem. Za drugim razem podróżowałem solo. I choć czerpię przyjemność zarówno z podróży z przyjaciółmi, jak i samodzielnie, myślę, że Florida Keys są szczególnie silnym celem dla podróżników solo.

Złap się na talerzu Hogfish i nie zapomnij o bezpiecznym kremie przeciwsłonecznym rafy – wychodzimy do kluczy, kochanie!

Spis treści

Po co podróżować solo do Florida Keys?
Mapa Florida Keys
Czy Florida Keys są dobre dla samotnych podróżników solo?
Czy Florida Keys są dobre dla doświadczonych kobiet podróżujących?
Najlepsze rzeczy do zrobienia na Florida Keys dla podróżników solo
Najlepsze rzeczy do zrobienia na kluczowym zachodzie dla podróżników solo
Czy Florida Keys są bezpieczne? Czy kluczowe jest zachód?
Gdzie zatrzymać się w Keyshotels i Airbnbs na Florydzie na kluczowym zachodzie
Hotele i airbnbs w kluczowych largo
Hotele i Airbnbs w Islamoradzie

Jak poradzić sobie z Florida Keys Solo
Najlepszy czas na odwiedzenie kluczowego zachodu i Florida Keys
Jak poznać ludzi na kluczowym zachodzie i na Florydzie Keys
Co spakować na klawisze na Florydzie
Ubezpieczenie podróży dla Florida Keys
Nie zapomnij o Miami!
Keys na Florydzie czekają na Ciebie!

Po co podróżować solo do Florida Keys?

Próbujesz znaleźć ciepłe wakacje – ale chcesz zrobić o wiele więcej niż leżeć na plaży. Masz ochotę na niektóre zajęcia i trochę imprezy. Masz na celu łatwe, niskie miejsce docelowe, ale nie miałbym nic przeciwko wrzuconej dziwności. I byłoby wspaniale, że nie musiałoby korzystać z paszportu.

Jeśli masz ponad 50 lat, jesteś szczególnie powodzenia. Na całym świecie mogą istnieć miejsca docelowe dostosowane do młodszych podróżników, ale na Florida Keys istnieje ogromna scena społeczna dla ludzi w wieku 50 lat. Absolutnie znajdziesz swoją społeczność w klawiszach, zwłaszcza kluczowy Zachód!

Keys na Florydzie są niezawodnie ciepłe przez cały rok, co czyni je idyllicznym miejscem do ucieczki w miesiącach zimowych.

Klucze są również świetnym wyborem podróży. To około trzygodzinna jazda od lotniska w Miami do Crucial West, ale możesz go rozciągnąć na kilka dni, sprawdzając każdy zakątek tej sieci wyspy. Wiele osób jeździ w jedną stronę, ale możesz też je podróżować.

Po prostu pamiętaj o jednej rzeczy – klucze nie są jednym z lepszych miejsc plażowych na Florydzie. Wiele wysp ma ochronne namorzyny, a nie piasek. Oczywiście na Florida Keys znajduje się świetne plaże (najlepsza to plaża Calusa w parku stanowym Bahia Honda), ale wiele plaż Keys jest zwykle małe.

Jeśli próbujesz znaleźć długie, ekspansywne białe piaszczyste plaże, lepiej byłoby udać się do Miami, Sarasoty lub Panhandle (zdarza się, że kocham nadmorskie, jeśli tam jesteś).

Ale to dobrze. Przychodzisz do kluczy do zajęć, relaksu i niewątpliwego smaku. Jest to miejsce, które chroni cię od momentu przybycia.

Mapa Florida Keys

Aby dostać się na świetny krainę: Florida Keys zaczynają się na kontynencie na południe od Miami i kontynuują na południe aż do Crucial West. Dołącza do nich zagraniczna autostrada, która kończy się na kluczowym zachodzie.

Z lotniska w Miami jest około 75 minut jazdy do kluczowego Largo, pierwszego z kluczy; Jest to trzygodzinna jazda od lotniska w Miami do Crucial West. Główne lotniska znajdują się w Miami i Crucial West.

Klucze są podzielone na górne klucze (na ogół od kluczowego Largo do Islamorady), środkowe klucze (ogólnie z islamorady do klucza Big Want) i niższych kluczy (ogólnie z dużego pragnienia kluczowego do kluczowego Zachodu).

Każdy kluczowy ma swoją osobowość. Niektóre, jak klucze Big Want, to głównie obszary mieszkalne obsługujące mieszkańców; Inni, jak Bahia Honda Key, są senni i zasadniczo niezamieszkani. A kluczowy Zachód naprawdę jest własną kategorią – nie ma tak nigdzie indziej.

Moją zaleceniem jest polecieć do Miami, spędzić kilka dni na jadąc i odkrywaniu kluczy, a następnie kończąc podróż z kilkoma dniami na kluczowym zachodzie.

Robienie kluczowego ciasta wapiennego na kluczowym zachodzie!
Czy Florida Keys są dobre dla samotnych podróżników solo?

Absolutnie! Florida Keys to świetne miejsce na zanurzenie palców u stóp w podróży solo po raz pierwszy. Uważam to na pierwszą podróż solo, dobrze jest iść nanullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *