Rodzinna wycieczka drogi National Park-to-Park Highway


każdego roku miliony Amerykanów pakują samochody i ciężarówkę, a także wyruszają w krajową tradycję letnią. Podróż. W tym roku dołączę do zabawy z własną legendarną podróżą-siedmiotygodniową, 5600-kilometrową podróżą National Park-to-Park Highway.

Jestem Susan Strayer, zewnętrznym pisarzem blogu gospodarstwa domowego w MountainMomandtots.com, a także chciałem podzielić się z tobą naszą domową drogą drogową. W ciągu zaledwie kilku dni moja druga połowa, a także spakuję naszych trzech młodych młodych ludzi, aby spędzić letni na kemping, wędrówkę, a także na rowerze w kilku najpiękniejszych obszarach na świecie. Wszystkie nasze lata obejmują zewnętrzne przygody z dziećmi, jednak w tym roku chciałem zrobić coś dodatkowego specjalnego.

Ponieważ 2016 to 100. rocznica Centennial National Park Service, chcieliśmy świętować, chodząc do licznych parków narodowych, a także zabytków, jak moglibyśmy w ciągu jednego lata. Będziemy podróżować z siedmioma stanami, śpiąc w naszej ciężarówce lub pod gwiazdami, a także staramy się nie denerwować.

Co to jest autostrada parku narodowego?

W 1915 r. Steven Mather (pierwszy dyrektor ds. Parku narodowego), a także grupa nieustraszonych kierowców, opracowali National Park-to-Park Highway Association. Grupa zorganizowała, a także zwiększyła fundusze na „wielką piękną podróż parków narodowych”. Ścieżka byłaby najdłuższą ścieżką samochodową swoich czasów, przejechającą 5600 mil głównie polnymi drogami z siedmioma zachodnimi stanami.

W 1920 r. Stowarzyszenie opuściło Denver na wycieczkę inauguracyjną. Razem jechali przez 76 dni podczas podróży reklamowej na wszystkie krajowe place zabaw, gdy nazywano parki narodowe. Na liście znajdowała się Rocky Mountain, Yellowstone, Glacier, Rainier, Crater Lake, Lassen Volcanic, Yosemite, Kings Canyon (wówczas ogólny grant), Sequoia, Zion, Grand Canyon, a także Mesa Verde Parks.

Nasza Narodowa wycieczka na autostradzie parku do parku

Od 1920 r. Tak wiele więcej parków narodowych, a także zabytki dołączyło do szeregów lokalizacji, aby zobaczyć, że nie moglibyśmy się materiały z zaledwie dwunastu parków. Oprócz parków narodowych, do której w latach 20. XX wieku w naszych domach będzie Bryce Canyon, Joshua Tree, Grand Teton, Olympic, a także doskonałe parki narodowe wydm, a także przerwy w cedrze, kaniony starożytnych, Hovenwee, diabły. a także zabytki narodowe Sequioa.

Podczas naszej podróży doświadczamy rekordowego ciepłego w Wielkim Kanionie, a także odświeżająco wielkim lodowcem w instalacji Rainier National Park. Wzdłuż metody TOTS zarabia młode odznaki Rangera (mają już pięć) w każdym z odwiedzanych przez nas parków. Program jest doskonałą metodą odkrywania roślin, zwierząt, a także naturalnych cech w każdym z tych odrębnych miejsc, a także odkrywam tak samo jak młodzież.

National Park Service Centennial

Na cześć stulecia w parku narodowym będę podróżować z moją załogą po autostradzie Park-National Park-Park. Chciałbym, żebyś też był ze sobą znaleźć! Tylko ja nie wierzę, że w mojej ciężarówce jest o wiele więcej miejsca. Zamiast tego przestrzegaj naszej podróży na MountainMomandtots.com, a następnie wyjdź, a także zaplanuj własne doświadczenie w parku narodowym. Nadszedł czas, aby „zobaczyć najpierw Amerykę!”

Susan Strayer jest autorką MountainMomandtots.com, zewnętrznego bloga gospodarstwa domowego. Z siedzibą w górach Sundance w stanie Utah spędza czas na nartach, jazdy na rowerze, wędrowaniu, a także na biwakowaniu z drugą połową, a także trojgiem dzieci. Latem 2016 roku ona, a także ojciec Mountain, biorą swoje trzy najważniejsze doświadczenie – siedmiotygodniową podróż Parku Narodowego do Park Highway.

Związane z

Jak sprawdzić amerykańskie parki narodowe: solidne wskazówki z doświadczonych blogerów z podróży domowej, jeśli planujesz zobaczyć jeden z parków narodowych rozproszonych po USA, Samoa American Samoa lub na Wyspach Dziewiczy Twój park jest na liście. Napisane przez kilku najbardziej doświadczonych pisarzy blogów podróżniczych, a także dziennikarzy z…
3 lipca 2015 r. „Parki narodowe”

Post gościnny: Top 5 domowych podróży na drodze do miejsca ucieczki, który nie złamie banku? Poprosiliśmy Dana Weismana z Flipkey.com, wiodącą stronę internetową wypożyczalni ucieczki, o zapewnienie nam wskazówek dotyczących miejsc docelowych, które są godne podróży, doskonałe dla gospodarstw domowych, a także zabawne.
13 lipca 2011 r. W „zakwaterowaniu”

10 książek na wakacje domowe w parku narodowym Planując wycieczkę do dowolnego rodzaju parków narodowych Ameryki, wiele osób sprawdziło na ten temat. Szczególnie w przypadku gospodarstw domowych jadących do parku narodowego z młodzieżą, badanie badań jest niezbędne do maksymalnego wykorzystania wizyty. Od zbierania monet po wybór zakwaterowania, a także odkrywanie dzikiej przyrody, tutaj…
19 października 2010 r. „Prezenty i sprzęt”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *