Sylwester w Bangkoku


Kate przygoda z pełnym celem zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Sylwestra w Bangkoku była w moim harmonogramie od dłuższego czasu – od dawna planowałem sprowadzić w 2011 roku z dwoma moimi przyjaciółmi blogerów! Mike of Art of Plecaking, Stephanie z dwudziestokilkuletnie podróży i postanowiłem zaplanować dziką bash Bangkok.

Nowy rok, bloger podróży, nazwaliśmy to. I zadziałaliśmy w 2011 roku w stylu.

Zaczęliśmy od obiadu w jednym z moich ulubionych miejsc w barze i galerii Phra Nakorn. Ten bar i restauracja na dachu to jedno z moich ulubionych miejsc w Bangkoku: jest to krótki spacer od Khao San Road, ale ma praktycznie lokalny tłum z pysznymi napojami i niesamowitymi widokami na Skyline.

Na kolacji: ja, Mike i Stephanie; Stephanie’s Travel Bud Liz, mój cyfrowy przyjaciel Nomad Jack i, oczywiście, moi najnowszymi towarzyszami podróży: Chris, Mona i Jon.

Po obiedzie udaliśmy się do Khao San Road. To jest spotkanie z Bangkokem z turnikiem i znajdziesz tam imprezę każdej nocy tygodnia.

Ale Khao San Road w sylwestra? Poza szalonym.

Ledwo mogliśmy przejść przez ulicę wypełnioną tłumem, ale w końcu dotarliśmy do baru golfowego-znanego z jego „nie sprawdzamy karty identyfikacyjnej” osadzonej na znaku!

Kto w ogóle potrzebuje szampana? W przypadku libracji noworocznych nie możesz pokonać wiader!

I konsumowaliśmy. Jest to obowiązkowe zdjęcie, które powinieneś zabrać na Khao San Road.

Chcesz wiedzieć coś zawstydzającego? Stał się Nowym Rokiem i wszyscy o tym wiedzieli oprócz mnie. Nie było odliczania – po prostu myślałem, że tłum stał się hałaśliwy!

Zawsze uwielbiałem łączyć różne grupy moich przyjaciół. I to sprawiło, że Nowy Rok jest świetny – widzieć, jak Mike i Chris rozmawiają o życiu w Chinach, dziewcząt dzielących wiadra lub robienie zdjęć wszystkich w naszej grupie, którzy próbują szalonej peruki Mike’a.

Impreza trwała przez dłuższy czas – długo po wyjściu we wczesnych godzinach porannych.

Udane Sylwester w Bangkoku? Absolutnie.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *