Top 10: Resywarka dyskontowa linie lotnicze i loty planu budżetowego


w ciągu dnia, wykorzystywane jako niezwykle kosztowne latanie na całym świecie. W dzisiejszych czasach bogowie podróżni uśmiechnęli się do plecaka planu budżetowego. Istnieje wiele dostępnych linii lotniczych dyskontowych, a także łatwych w użyciu w internetowych silnikach przeglądania. Leciliśmy z wieloma różnymi przewoźnikami, a także wykorzystaliśmy wiele wyszukiwań w Internecie. Możemy sugerować te te pod względem kosztów, niekoniecznie komfortu!

1. Romans kanadyjski: ta strona internetowa jest przeznaczona na loty planu budżetowego z Kanady do Anglii lub z Anglii do Kanady. Te loty są tanie. Lecieliśmy do Anglii za 350 USD za sztukę! Nie możemy nawet latać w Kanadzie za tę cenę.

2. AirAsia: Jest to linia lotnicza bez fanaberii z Kuala Lumpur w Malezji. Usługa jest świetna, samoloty są świetne, ale płacisz za każdy rodzaj dodatków, tj. Jedzenie, napoje (nawet woda), kontrola bagażu itp. Jednak nadal możesz odkryć loty planu budżetowego z Australii, wiele części Azji , Arabia Saudyjska i Indie. Lotowaliśmy z nimi wiele razy, a nawet odkryliśmy 4 -godzinny lot za 25 USD.

Przygotowanie się do wejścia na lot Air Asia z Kuala Lumpur do Hongkongu.

3. Spring Airlines: Ta linia lotnicza jest fantastyczna, jeśli podróżujesz do/z Chin, Hongkongu, Makau, Tajlandii i Japonii. Loty tutaj są niedrogie, a także usługa jest dobra. Często możesz odkryć loty podobne do kosztów pojedynku z Chinami.

4. Jet Airways: W Indiach jest to fantastyczna światowa linia lotnicza. Lecieliśmy z nimi z Nepalu do Indii, a lot był dobry. Koszty tutaj mogą być niedrogie, jeśli rezerwacja w ciągu tygodnia, a także poza świętami.

5. Air India Express: Air India nie jest dokładnie zrozumiana z rejestrów bezpieczeństwa, jednak lataliśmy z Air India ujawniając kilka razy, a także nie mieliśmy żadnych problemów. Jest to fantastyczny wybór, jeśli próbujesz znaleźć loty planu budżetowego do/z Singapuru, Malezji, Bliskiego Wschodu i Indii.

6. Indygo linie lotnicze: Jest to najnowsza z linii dyskontowych w SE Asia. Leciliśmy z nimi w swoich nowych samolotach, a także była to wygodna podróż z fantastyczną obsługą. Podobnie jak w przypadku innych linii lotniczych planu budżetowego, nie ma żadnych falbanowych. To świetna opcja dla podróży między Indiami, a Azją SE.

Lot planu budżetowego z Indigo Lines z Indii do Tajlandii.

7. Zesty powietrzne: ta linia lotnicza ma siedzibę na Filipinach, a także fantastyczną linię lotniczą planu budżetowego na podróż między Chinami, Koreą, Malezją i Filipinami. Jedynym problemem z Zest Air jest to, że często mogą anulować loty w ostatniej chwili lub modyfikować czasy wyjazdu. Jeśli zarezerwujesz z nimi, zweryfikuj czas lotu przed lataniem.

8. Cebu Pacific Air: najlepsza linia lotnicza dyskontowa do wyboru, jeśli chcesz latać w dowolnym miejscu w Azji, a także od października 2013 r., Możesz również polecieć do Dubaju. Często mają zniżki na swojej stronie internetowej, więc miej oczy otwarte!

9. Seair: Jednak jeszcze jedna linia lotnicza dyskontowa najlepiej na podróże na Filipinach oprócz Singapuru, Borneo, Tajlandii i Hongkongu. Podobnie jak Zestair, SE Air jest znane z odwołania lotów, a także opóźnień.

10. Łatwy odrzutowiec: jedna z dwóch linii lotniczych oferowanych na loty planu budżetowego w Europie, a drugim wyborem jest Ryan Air. Ta niesamowita linia lotnicza leci do wielu krajów w Europie, Izraelu, Maroku, a także w Egipcie. Loty można mieć za 30 USD.

Jeśli nie masz pewności, której linii lotniczej chcesz użyć, sprawdź Farecompare.com. Ta strona internetowa będzie przeglądać niezliczone wybory lotów, a także kombinacje, a także pokaże, co oferowane od najtańszego do wielu drogich. Dużo wykorzystaliśmy ten silnik przeglądania, a także odkryliśmy fantastyczne loty planu budżetowego. Wygląda na to, że zawsze kończymy rezerwację z Expedia.com lub Expedia.ca, tam właśnie odkryliśmy najtańsze loty.

Odkryliśmy niedrogi lot z wykorzystaniem Farecompare.com ze Stambułu do Kapsztadu za pośrednictwem Dubaju. Emirates to niesamowita linia lotnicza!
Większość powyższych linii lotniczych dyskontowych jest bez fanarek. Będziesz musiał zapłacić dodatkowe za każdy rodzaj jedzenia, a także napić się, sprawdzając bagaż, a także często za przydzielone siedzenie w samolocie. Jednak te dodatki nie są tak naprawdę koniecznością tak dobrze, jakby ogolą 200 USD z lotu, pójdę bez paczki orzeszków ziemnych w dowolnym dniu.

W dzisiejszych czasach więcej osób podróżuje niż kiedykolwiek wcześniej. Loty planu budżetowego zmieniają świat podróży! Aby uzyskać znacznie więcej pomysłów na podróżowanie mądrzejsze i tańsze, sprawdź 10 pomysłów, jakie musi wiedzieć każdy turysta. DoPomysły na plan budżetu, a także podsumowania w krajach prywatnych, kliknij tutaj!

Czy latałeś z jakimkolwiek typem linii lotniczych dyskontowych, a także miałeś wspaniałe doświadczenie? Pokaż nam poniżej!

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *