Wygraj wycieczkę do Japonii! Dołącz do brata 10, aby uzyskać wyzwanie w Tokio!


To dzień 6 mojej podróży w Tokio i to była jedna z moich najlepszych podróży w tym roku. Jest sezon zimowy, a temperatura wynosi od sześciu do zera stopni, ale zimno nie powstrzymuje mnie przed spędzaniem wielu czasów na zewnątrz. Tokio to duże miasto i ma wiele do zaoferowania odkrywcom-stuletnich świątyniach, centrach handlowych i ładunku ciężarówki gastronomicznych.

W ciągu następnych kilku dni będę postawić stopę na okolicznych obszarach Kamakury i Odaiba. Ale jestem wielu podekscytowany, że zbliżyłem się do Mt. Fuji. Na jego zboczach znajdują się tylko dwa ośrodki narciarskie i będę cieszyć się jednym z nich w przyszłym tygodniu. To będzie mój pierwszy raz, aby zobaczyć i dotknąć prawdziwego śniegu. Wiem, że jest płytkie i wszystko, ale to jest wiele podekscytowanych przybyciem tu zimą.

Teraz doświadczyłem Japonii latem i zimą, ale jeszcze nie skończyłem. Mówią, że trzeci raz to urok. I trzeci raz lepiej być wiosną! Jest tylko jeden powód – kwiaty wiśni!

Oto najlepsza część.

Brat Philippines, twoja wiele renomowanej marki dla drukarek, traktuje szczęśliwego zwycięzcę na wycieczkę dla 2 do Tokio, aby doświadczyć magicznego sezonu Cherry Blossoms! Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam, dlaczego chcesz i warto jechać do Japonii w 10 słowach.

Biorąc pod uwagę, jak * drogie * loty i wszystko inne w Tokio, to naprawdę jest to prezent!

Dołączenie jest łatwe. Oto jak:

1. Sprawdź oficjalną stronę promocyjną – www.brother10fortokyo.com – i kliknij przycisk „Like Us and Enter”. Powinieneś polubić stronę brata.

2. Zrób 10 zdjęć za pomocą wbudowanego stoiska fotograficznego lub prześlij 10 zdjęć omawiających 10 słów, dlaczego warto wygrać wycieczkę do Tokio w Japonii z Brother International. Możesz użyć tylko 10 słów, jednego słowa wydrukowanego w jednym arkuszu papieru.

3. Upewnij się, że drukarka monolaserowa z 2013 roku w dowolnym modelu powinna być wyraźnie widoczna na co najmniej 5 zdjęciach.

4. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie, aby zakończyć proces!

5. Poproś swoich kumpli, aby głosowali na swój wpis!

To jest takie proste! Bądź tak kreatywny i pomysłowy, jak to możliwe! Możesz przesłać do 3 wpisów!

Jeden zwycięzca zostanie wybrany w oparciu o kreatywność i znaczenie dla tematu (85%) i głosów online (15%). Zwycięzca leci do Tokio z kumplem i zostaje na 4 dni i 3 noce!

Aby uzyskać pełną mechanikę, sprawdź ich stronę na Facebooku.

Potrzebujesz znacznie więcej inspiracji? here is a sample that can jumpstart the flowing of those creative juices!

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

PROMO ALERT! Win 1 Million Wyndham Reward points (66 totally free Nights)!

Top 10 best and Worst travel moments of 2016

Who wants a totally free Ticket to FUKUOKA, JAPAN?

How We delighted in Pahiyas festival for only P1000

El Nido Waterfront Hotel, Palawan

HONG KONG and MACAU: budget travel guide

GION DISTRICT, KYOTO: The Birthplace of Kabuki and Geisha

Lake Kawaguchi: Under the Spell of Mt. Fuji, Japan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *