Zakwaterowanie: Easyrome Guesthouse, Rzym


modny, czysty i przestronny. Są to słowa, które są stale używane do opisania pensjonatu Easyrome. Właśnie tego szukają podróżni przy wyborze zakwaterowania i decydując o tym, gdzie zostać w Rzymie. Pokoje są nie tylko nieskazitelne, ale lokalizacja jest doskonała, a gospodarz jest bardzo pomocny.

Podróż do Rzymu to podróż życia. Z niekończącą się ilością historii, licznymi starożytnymi miejscami i wspaniałą kuchnią, czego nie kochać?! Jeśli chcesz wydać mniej pieniędzy i ćwiczyć, chodząc do głównych zabytków, najlepszym rozwiązaniem jest przebywanie w Easyrome Guesthouse w Roma Termini (główna stacja terminalu pociągu).

W tym artykule rozbiję obiekty oferowane w Easyrome Guesthouse, rzeczy do zrobienia w pobliżu, jak się tam dostać i nie tylko.

☞ Podróżowanie do Florencji po pobycie w Rzymie? Sprawdź nasz post 21 rzeczy do zrobienia! Jeśli zastanawiasz się, co robić we Florencji, spójrz na nasz artykuł i zacznij planować!

Lokalizacja pensjonatu Easyrome

Chodzi o lokalizację w Rzymie i na szczęście dla ciebie, ten pensjonat jest w doskonałym miejscu. Termin składa się z różnych dzielnic i obszarów, w tym Tiburtino i Monti, które są bezpieczne i znane z tego, że są modne / artystyczne obszary.

Ten obszar jest wspaniałą bazą do odkrywania Rzymu. Główny terminal pociągu znajduje się zaledwie kilka minut, gdzie można złapać autobusy publiczne i połączyć się z głównymi metrolinami do miasta.

Rzym to miasto, w którym w zasadzie każda ulica, którą wybierzesz, jest malownicza. To, w połączeniu z faktem, że prawdopodobnie powinieneś wykonać trochę ćwiczeń po oddaniu kuchni rzymskiej, oznacza, że ​​20–30 minut chodzenia do centrum historycznego jest przyjemne.

Z tego pensjonatu będziesz 30 minut spacerem do Koloseum, 34 minut do Piazza Wenezia i 14 minut do Bazyliki Papale Di Santa Maria Maggiore. Ponadto jesteś tylko krokami od kościołów, muzeów, restauracji i metroliny.

Pokoje i obiekty w Easyrome Guesthouse

Czekają na Ciebie przestronne, piękne, jasne pokoje! Jest to ulga, ponieważ większość hoteli i pensjonatów w Rzymie są dość małe. Każdy z 3 pokoi jest nowoczesny, czysty i gustownie urządzony. W swoim pokoju znajdziesz telewizor z płaskim ekranem, czajnik (z herbatą i kawą) oraz prywatną łazienkę z przyborem przyborskim do użycia. Pensjonat oferuje również bezpłatne przechowywanie bagażu (co jest wspaniałe, gdy masz późny pociąg lub lot do złapania), Wi-Fi i klimatyzację / ogrzewanie.

Zdjęcie: Easyrome pensjonat
W głównym wspólnym obszarze znajdziesz bezpłatne owoce i możesz zjeść bezpłatne śniadanie z rogalikiem i kawą w pobliskiej kawiarni (końcówka poufna: podczas jedzenia śniadania w kawiarni Włosi zwykle stoją w barze, zamiast siedzieć na stole).

Jako dodatkowy bonus, gospodarz Enrico jest wspaniały. Będzie tam, aby pomóc ci w wszystkim, czego potrzebujesz, daj ci jego ulubione miejsca do jadalni i jest na telefon 24/7 za wszelkie problemy, które mogą się pojawić.

Booking.com Ocena dla Easyrome Guesthouse: „wyjątkowy” 9.5/10. Podwójne obłożenie od 129 USD/noc w sezonie wysokim.

☞ Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze recenzje ceny i podróżników Easyrome Guesthouse na Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *