Gdzie zatrzymać się w Miami i jak się poruszać


, czy to białe piaski i imprezy South Beach, salsa kultury kubańskiej Miami, czy historia i piękno architektury w stylu Art Deco, która przyciąga cię do Magic City, Musisz wiedzieć 2 rzeczy: gdzie zostać w Miami i jak się poruszać.

Przywieziony przez Milesa Car Rental Miami i Viajemos.com

Kiedy szukaliśmy miejsc na pobyt w Miami, skupiliśmy się przede wszystkim na Miami Beach – prawdopodobnie najlepszej funkcji Miami. Długi zestaw „wysp barierowych”, które biegną równolegle do słynnej linii brzegowej Miami.

Miami Beach to tylko jedna z tych wysp, które biegną z Fort Lauderdale na północ od miasta aż do South Beach i Biscayne Bay.

Pomyślałbyś, że z całej tej linii brzegowej, znalezienie miejsca w przystępnej cenie, salubrious i blisko wszystkiego byłoby dość łatwe.

Myliliśmy się.

Dzięki całorocznej ciepły klimat szczytowy sezon wakacyjny Miami nigdy tak naprawdę nie spowalnia. Oznacza to, że znalezienie uczciwie w cenie, zakwaterowanie, które można żyć, a we właściwym miejscu może być trudne.

Jeśli designerskie ośrodki plażowe są Twoją dyskoteką, z łatwością znajdziesz piękne zakwaterowanie wzdłuż środka. Ale jeśli jesteś podobny do nas i wolisz odkrywać resztę celu od pozostania przy basenie przez cały dzień, pozostanie w tych ośrodkach może poczuć się klaustrofobicznie.

Oto jak kompromis:

Gdzie zostać w Miami FL i jak się poruszać

Gdzie zatrzymać się w Miami Beach – El Paseo Hotel

W samym sercu Española Way, piesza ulica w South Beach, jest hotel El Paseo.

Jego pokoje mogą nie być największym lub najbardziej eleganckim urządzonym, ale obsługa jest nienaganna, a jej lokalizacja jest idealna – w rzeczywistości ten mały klejnot jest ukryty na widoku.

I ma tak wiele korzyści.

Española Way jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych ulic restauracji w Miami Beach, z wszelkiego rodzaju barami i kuchnią podszewką do swojej arterii. Zaskakujące jest to, że gdzieś tak turystyczne jedzenie jest całkiem dobre.

Stąd masz około trzech przecznic od plaży, ale z wszystkimi restauracjami, których potrzebujesz dosłownie na progu. Ponadto mieszkańcy El Paseo otrzymują 15% zniżki we wszystkich miejscach na Española Way, co czyni je również przystępnymi cenowo.

Otrzymujesz również bezpłatny dostęp do leżaków i parasoli na South Beach, a WiFi jest szybki i bezpłatny.

Czego więcej potrzebujesz?

Jak się poruszać

Jeśli jesteś w Miami dłużej niż dzień lub dwa, potrzebujesz samochodu. Oczywiście jest mnóstwo taksówek, a Uber jest tu silny, ale to robi się drogie.

Wynajem samochodu w Miami jest najlepszym rozwiązaniem. I są mnóstwo miejsc, które oferują oferty na wynajęte samochody w mieście.

Wydaje się, że USA mają znacznie bardziej elastyczny system wynajmu samochodów niż większość krajów, ale zawsze są niewiele sztuczek i wskazówek dotyczących wynajmu samochodów. Sprawdź nasz post na temat wygrania w wynajęcie samochodu.

Gdzie iść i co robić

Po zakończeniu zwiedzania Miami Beach – lub pomiędzy na plaży – jest tak wiele miejsc do sprawdzenia. A dzięki wynajmowanemu samochodowi sprawy stają się o wiele łatwiejsze.

Mała Hawana i Calle Ocho

Ponieważ tak wielu Kubańczyków odbyła 90-kilometrową podróż do Miami, nie jest zaskakujące, że kultura przyszła z nimi. Little Hawana to zabawny degustator tego, jak naprawdę wygląda Kuba.

Oto więcej o tym, co zrobiliśmy i zobaczyliśmy na Calle Ocho – sercu małej Hawany.

Wynwood Walls

Kiedyś w obszarze bez żadnych pustych magazynów i opuszczonych budynków, Wynwood został wskrzeszony przez społeczności artystyczne i hipsterskie Miami. Ogromne malowidła ścienne obejmują wiele ścian, a także jest tu silna kultura piwa rzemieślniczego i kultury.

Park Narodowy Everglades

Zaskakująco krótka jazda od blichtzu Miami Beach jest jednym z najważniejszych amerykańskich parków narodowych mokradeł. Obejmujący rozległe 1,5 miliona akrów, Everglades Swampland, który w rzeczywistości jest gigantyczną rzeką delta płynącą do morza, jest domem dla niesamowitego bogactwa dzikiej przyrody.

Dotrzyj do centrum gości i wypróbuj jeźdźca na łódź powietrznej – tych z gigantycznymi fanami z tyłu – lub odkryj jedną z wielu wędrówek w parku.

Zostań burgerowany

Byliśmy pod wrażeniem sceny burgera Miami. Od łańcuchów takich jak ukochana chata Shake po małe niezależne, przewracające domowe arcydzieła, będziesz chciał znaleźć niektóre z nich. Oto nasze zaniedbanie miasta Burger w Miami.

Florida Keys

Rozciągając się na Karaiby, Florida Keys to unikalny ciąg wyspów połączonych długą drogą mostów. Kryształowa woda, oszałamiające plaże i historyczne ślady tego, co kiedyś było Miami, są tutaj w obfitości.

Najsłynniejsze ze wszystkich, Key West daleko na końcu łańcucha, jest 3-godzinną jazdę od Miami. Ale jest wiele, które są bliżej. Mimo to musisz wynająć samochód na tę podróż, ponieważ transport publiczny po prostu go nie ograniczy.

Orlando

Zaskakujące jest to, że Orlando, z szeregiem parków rozrywki i parków wodnych, jest zaledwie 3 i pół godziny od Miami. Oczywiście na pewno będziesz potrzebować samochodu na tę podróż, ale możliwość podjechania i cieszenia się Disney WorldLub Universal Studios na ten dzień jest całkiem niesamowity.

Co więcej, spraw, aby Orlando i jego przejażdżki są częścią dłuższej podróży, gdy pracujesz na północ.

Jeśli jedziesz na północ przed lub po pobycie w Miami, oto nasze wskazówki dotyczące jazdy i zatrudniania samochodu w Orlando.

USA to niesamowite miejsce na wycieczki samochodowe. To kraina tak dużej przestrzeni, ale z tak wieloma rzeczami do zrobienia w drodze do miejsca, w którym się wybierasz.

Uwielbiamy jeździć w Stanach i mamy kilka świetnych wskazówek, aby tam trafić w drogę.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Miami, oto nasz przewodnik migawki po mieście.

Czy byłeś w Miami? Jakie są twoje najlepsze wskazówki dotyczące rzeczy do zrobienia? Powiedz nam w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *