Łatwe metody zarabiania pieniędzy na zdjęciach podróży


Jednym z największych trudności, z którymi zajmują się podróżni, jest utrzymanie pieniędzy. Kiedy rozumiesz, co robisz, możliwe jest wygenerowanie odpowiednich zarobków z podróży. Ale wymaga się, aby odkryć każde posiadanie, aby móc to zrobić. Obejmuje to zdjęcia, które robisz. Istnieją wiele metod, które możesz wykorzystać, aby zarobić trochę gotówki. Oto kilka koncepcji, aby zacząć:

Sprzedaj je jako wydruki

Ludzie lubią upiększyć swoje domy pięknymi odbitkami obrazu lub podawać je jako prezenty. Dlatego zawsze warto opublikować wybór najlepszych zdjęć na swojej stronie internetowej, a także korzystać z nich na sprzedaż. Możesz wziąć zakup, a także wykorzystać w internetowej firmie drukowanej, takiej jak hej, tam jest je wydrukować. Dostaną je na adres domu twojego klienta.

Po prostu upewnij się, że dostarczasz im bezpieczną metodę płacenia, a także lokalizację tylko kupna, gdy pieniądze uległy oczyszczeniu na Twoje konto. To również kluczowe jest szczere w czasach przesyłki. Wiele firm drukarskich zajmie około tygodnia, a także wyśle ​​druk. Dodaj więc dzień lub dwa do tego czasu realizacji, aby upewnić się, że pozostawiasz sobie wystarczającą ilość czasu na zalogowanie się, a także lokalizację, kupuj sam. Nie chcesz zawieść swojego klienta, a także niebezpieczeństwo, że proszą o zwrot pieniędzy.

Spróbuj też sprzedać lokalnie

Jeśli robisz sobie przerwę w podróży, pomyśl o sprzedaży kilku swoich wydruków lokalnie. Po prostu wymaga odkrycia, że ​​regionalna drukarka płaci im za wyprodukowanie niektórych próbek, a także próbować je zaoferować. W niektórych miejscach regionalne kawiarnie, bary, a także restauracje będą sprawdzać twoją pracę, a także obniżyć wszelkiego rodzaju sprzedaż. Ale zanim zapłacisz za wydrukowanie dowolnego rodzaju próbek, wykonaj nieco badanie, aby upewnić się, że istnieją metody, które możesz zaoferować na sprzedaż.

Spróbuj również sprzedawać swoje zdjęcia witrynom bukmacherskim, które często płacą tantiemy za zdjęcia sportowe.

Prześlij je do witryn z obrazkami

Jeszcze znacznie łatwiejszym wyborem jest oferowanie ich za pomocą witryn z obrazkami. Odsetki są niskie, a także mogą być nieco uderzone, a także Miss. Ale świetne zdjęcia oferują za pośrednictwem tych stron internetowych, często w dość dużych tomach. Więc zawsze warto wypróbować tę opcję.

Użyj ich, aby opracować obserwację Instagrama

Naprawdę warto wykorzystać twoje zdjęcia, aby rozwinąć obserwację sieci społecznościowej. Po uzyskaniu około 10 000 obserwujących możesz zacząć techniki agencje wpływowe. Następnie odkryją Twoich klientów, którzy zapłacą ci za opublikowanie. Często zarabiasz tylko kilkaset dolarów. Ale potencjalnie nawet mikroinfluencer może bezpieczne opłaty, które napotykają tysiące.

Ten post opisuje najlepszą metodę rozwoju następujących na Instagramie. Co ciekawe, ma na celu osoby, które chcą wykorzystać tę platformę społecznościową do rozwoju firmy fotograficznej.

Oferuj swoje usługi jako fotograf

To dobrze nas sprowadza do naszego ostatniego obrazu związanego z tym pomysłem na zarabianie pieniędzy, który polega na przygotowaniu się do fotografa. Jeśli podróżujesz przez długi czas, możesz robić świetne zdjęcia
standard. W takim przypadku naprawdę nie ma powodu, aby nie oferować usług dla czasopism, a także właścicieli stron internetowych na zasadzie niezależnej. Często spowoduje to długotrwałe relacje robocze.

Związane z

Jak przygotować się do domu Fireearlier w tym lecie, opublikowaliśmy historię z pomysłami na zapewnienie, że dom jest wolny od ryzyka podczas podróży. Biorąc pod uwagę, że ten czas wielcy dobrzy przyjaciele stracili dom z powodu ognia elektrycznego. Ciesząc się, że regenerują się po tej katastrofie, czułem się zmuszony zaoferować kilka dodatkowych kawałków…
3 stycznia 2022 cali „Wskazówki dotyczące podróży”

10 Podstawowe metody oszczędzania gazu podczas letniej podróży, Choć koszty gazu spadły, klimat gospodarczy z pewnością nie sprawił, że poczuliśmy się o wiele lepszy w kwestii kosztów. Ale, Almanac Farmers, oryginalny przewodnik zrównoważonego życia (który wiedział?, Sugeruje łatwe do naśladowania pomysły, które mogą zmniejszyć zużycie gazu, a także zaoszczędzić kilka dolarów, niezależnie od tego, czy zmierzasz na…
18 maja 2009 r. „Post gościnny”

Aliens in Oregon: McMinnville UFO Festivalportland, Oregon składa roszczenia ubezpieczeniowe dla ogólnej dziwności, jednak blisko McMinnville obejmuje dziwaczne przez długi weekend każdego maja. Opublikowane w Life Magazine w 1950 r. Ziarniste czarno-białe zdjęcia zrobione w Trent Household Farm na obrzeżach McMinnville są uważane za najwcześniejsze wiarygodne zdjęcia UFO, jakie kiedykolwiek złapano w filmie.…
30 maja 2015 r. „Oregon”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *