5 najlepszych rzeczy do zrobienia w Lipsi, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]


Czy planujesz wkrótce podróżować do Lipsi, Grecja? Przeczytaj nasze sugestie na temat rzeczy do zrobienia w Lipsi z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Patty Apostolides on Unsplash
Lipsi lub Leipsoi to grecka wyspa położona na południe od Samos i na północ od Leros. Jest to mała wyspa składa się z fantastycznych plaż. Wyspa jest również popularna ze względu na miód tymiankowy. Będąc w atmosferze czystego spokoju i spokoju, jest to idealna podróż na kolejną ucieczkę miasta! Jeśli chcesz wiedzieć, jakie miejsca możesz sprawdzić w LipsI, po prostu przeczytaj nasz krótki przewodnik poniżej.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Ithaca, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

6 najlepszych rzeczy do zrobienia w Spetses, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

10 najlepszych kurortów i hotelu w Grecji

Jak spędzić 5 dni na wyspie Krety w Grecji

7 najlepszych rzeczy do zrobienia w iOS, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Lipsi, Grecja

1. Platis Gialos Beach
2. Plaża Hohlakoura
3. Klasztor św. Jana Teologa
4. Turkomnima Beach
5. Lientou Beach
6. Znajdź zakwaterowanie w Lipsi, Grecja
Gdzie zatrzymać się w Lipsi, greebudget hotel
Luksusowy hotel

Jak iść do Lipsi, Grecja z Londynu

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Lipsi, Grecja

1. Platis Gialos Beach

W spokoju zapewnianym przez krystalicznie czyste wody Platis Gialos Beach i zachwycając słońcem Morza Egejskiego, smaki i ciepła rodzinna atmosfera restauracji zakończą twoje doświadczenie w Lipsi. Woda jest krystalicznie czysta i płytka, dzięki czemu jest optymalna dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi.

2. Plaża Hohlakoura

Jedna z najbardziej oszałamiających plaż Lipsi z przezroczystymi niebieskimi wodami, drzewami tamarisk i szokująca jaskinia. Plaża wykonana z białych kamieni, którą można chodzić tylko butami. Nie jest wyposażony, ale ma dużo naturalnego odcienia. Hohlakoura to największa plaża na wyspie i ma łatwy dostęp.

3. Klasztor św. Jana Teologa

Zdjęcie prilfish CC przez 2.0
Święty klasztor teologów Agios w Lipsi jest niezwykłym kościołem, który gdy tylko wejdziesz, sprawia, że czujesz, że jesteś obok Boga. Oszałamiające są także hagiografie w kościele i jego ikonostazie rzeźbionej drewna. Poza kościołem znajduje się fantastyczny widok na wyspę, morze i okrągłe drzewa.

4. Turkomnima Beach

Tourkomnima to bardzo oszałamiająca plaża. Ma dwa zatoczki, a pośrodku znajduje się suchy kraina z fantastycznym kościołem. Ma drzewa tamariskowe w okolicy i wspaniały widok Aspronisi. Takie fantastyczne miejsce do odwiedzenia!

5. Lientou Beach

Lientou Beach znajduje się najlepiej obok drogi, jest najbliższą plażą do centrum miasta i jest łatwo osiągalna pieszo. Ma biały piasek, turkusowe wody i drzewa tamarisk. Jego woda jest również płytka i ciepła.

6. Znajdź zakwaterowanie w Lipsi, Grecja

Gdzie zostać w Lipsi, Grecja

Niedrogi hotel

Michalis Studios

Michalis Studios zapewnia taras i klimatyzację. Dzięki całkowicie bezpłatnemu Wi -Fi ten dom zapewnia telewizor satelitarny, urządzenie do mycia i aneks kuchenny z lodówką i płytą kuchenną. Ten dom zapewnia dostęp do balkonu i całkowicie bezpłatnego prywatnego parkingu.

Cena: Zaczyna się od 37 USD za noc na studio z balkonem, dodaj 1 USD za podatki i opłaty, i zapewnia całkowicie bezpłatne anulowanie.

Luksusowy hotel

Muzy Egejskie

Muzy Egejskie zapewnia zakwaterowanie w Lipsoí. Zakwaterowanie jest klimatyzowane i ma telewizor z płaskim ekranem. Niektóre jednostki obejmują balkon i/lub patio. Wszystkie jednostki mają kuchnię wyposażoną w toster i lodówkę. Zapewniono również kuchenkę i czajnik. Muzy Egejskie obejmują również taras słoneczny.

Cena: Zaczyna się od 116 USD za noc w domu wakacyjnym, obejmuje podatki i opłaty, a nie można go było na nią rezygnacji.

Dodatkowa wskazówka: sprawdź Plumguide, aby uzyskać najlepsze domy wakacyjne i wypożyczalnia wypożyczalni w Grecji.

Są to możliwe rzeczy, które możesz zrobić w Lipsi, Grecja. Więc jeśli jesteś gotowy na zabawną i ekscytującą podróż, wiesz, co robić i gdzie iść! Więc spakuj swoje rzeczy teraz i przygotuj się na fantastyczną przygodę w Lipsi.

Jak iść do Lipsi, Grecja z Londynu

W Lipsi nie ma lotniska. Najbliższe lotnisko znajduje się w Leros, ale loty jadące do Leros nie są powszechne, najlepszym alternatywnym sposobem jest podróż z Londynu do Samos.

Via AeGean Airlines: (Jeden sposób z jednym miejscem)

*Z London Heathrow – Ateny – Samos

Cena biletu: 115,00 £

*Od Samos do Lipsi przez prom

Po przybyciu do Samos, po prostu udaj się do portu. Stamtąd czas podróży może potrwać około 5 godzin przez prom samochodowy.

*Ceny mogą ulec zmianie. Możesz sprawdzić Skyscanner, aby uzyskać więcej informacji na temat cen biletów.

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

O pisarzu

Cześć! Jestem Fatima. Moja pierwsza duża podróż była w 2016 roku w oszałamiającym mieście Cebu. Potem zainteresowałem się podróżą. Teraz z przyjemnością uczę się języków i kultury innych krajów. Moim celem jest sprawdzenie przynajmniejJeden kraj co roku i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi poprzez pisanie lub blogowanie. Zobacz moją podróż, śledząc mnie na Instagramie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *