Pokój z zimą


KADE Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Kiedy wyskoczyłem w podróży na pełny etat, czas nie mógł być bardziej przypadkowy.

Nic dziwnego, że było to w trakcie niekończącej się zimy w Nowej Anglii, kiedy zdecydowałem, że wyjdę z domu i pójdę na upał i wilgotność Azji Południowo -Wschodniej.

Nie wiedziałem, że nadchodząca zima, ta, którą wydałbym w klimatach tropikalnych, będzie jednym z najgorszych, jakie obszar Bostonu miał w ostatnich latach. Zimą 2010-2011, Blizzard po Blizzard uderzył w Massachusetts. Śnieg osiągnął wyżej niż mój huśtawki podwórka.

Kiedy zeskakowałem z łodzi na Morze Andamańskie, Zatokę Tajlandii i Morze Południowochińskie, moi rodzice wysyłali mi zdjęcia podwórków pod śniegiem.

Kiedy to robiłem:

Przeszli przez to:

I choć wczułem ich położenie, byłem bardzo szczęśliwy, że jestem daleko od tego wszystkiego. Po raz pierwszy w życiu nie musiałem znosić zimy w Nowej Anglii.

Jak to się stało

Pomimo mojej całej niechęci do zimy postanowiłem mieszkać w Bostonie po ukończeniu college’u. Częściowo było to z prawdziwej miłości do miasta, częściowo z lojalności wobec mojej rodziny, i wstydzę się powiedzieć, częściowo z lenistwa.

Czy mogłem cieszyć się mieszkanie w San Francisco lub Austin? Jasne, ale były tak daleko, a myśl o znalezieniu pracy, znalezieniu mieszkania i przeniesieniu wszystkich moich rzeczy do miejsca, w którym nie byłem pewien, czy wyglądam na wyczerpujące.

Pod wieloma względami życie jako młody profesjonalista w Bostonie było fantastyczne. Kochałem moich kumpli i uwielbiałem społeczne moje miejsca pracy. Lato w Bostonie jest cudowne. Ale długie zimy, trwające od listopada do końca marca, wypełnione śnieżykami, śniegiem i zamarzającymi temperaturami, przygnębiły mnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie byłem tu szczęśliwy.

Najgorsze było to, że jeździłem z obrzydliwą poczuciem winy – jak mogłem się tak czuć, gdybym miał szczęście mieć swoje zdrowie, rozwijającą się karierę w inteligentnej dziedzinie oraz kochający i wspierający krąg rodziny i przyjaciół?

Miałem szczęście i z tego powodu bałem się przyznać, że byłem nieszczęśliwy.

Słyszałeś historię o styczniu 2010 roku. Straciłem pracę, straciłem lukratywną pracę niezależną, mój związek się zakończył, a pewne wybory nie poszły po mojej myśli. I zdałem sobie sprawę, że jeśli nie uznałem tego jako znaku, aby zmienić moje życie, nigdy nie zrobiłbym tego.

Priorytetowo nadałem priorytet, co było dla mnie najważniejsze: podróż. Spędziłem siedem miesięcy oszczędzając wystarczającą ilość pieniędzy, aby podróżować przez Azję Południowo -Wschodnią przez kilka miesięcy.

I to doprowadziło mnie do niekończącego się lata 2010-2011, masaż stopy na plaży i jedząc słodki smok, gdy moi bostońscy kumple i rodziny przeklęli kolejne dwie stopy opadów śniegu.

Nowa zima

A jednak w tym roku znalazłem drogę do zimnego klimatu-jak cappadocia, drżąc przez temperatury poderowe w balonie na gorącym powietrzu; i Szetland, gdzie nie można było stać na wietrze przez ponad kilka minut bez potrzeby schronienia.

Dziwne było to, że kiedy znów zacząłem doświadczać zimnych klimatów, zdałem sobie sprawę, że moja pogarda na zimę była w dużej mierze przesadzona.

To, czego tak naprawdę nienawidzę, to:

Radzenie sobie z ciężkim śniegiem, od łopat po wykopanie mojego samochodu po wyłączenie transportu.

Bardzo zimne zimy, w których temperatury są poniżej zera przez tygodnie.

Długie zimy trwające ponad cztery miesiące, przerywane tylko krótkim latem.

I to wszystko. Zimne dni w latach 30. i 40., w większości ograniczone do okresu od dwóch do trzech miesięcy? Nie mam nic przeciwko. To jeden z powodów, dla których życie w Anglii tak dobrze się rozwija.

Od teraz jestem gdziekolwiek jestem, ponieważ wybieram tam być. A czasem oznacza to zimowe miejsca docelowe. Korzyści z tego, gdzie przewyższam zimową pogodę o dość duży margines. Szetland mógł się zamarznąć, ale Helly AA była niesamowita.

Kiedy mieszkałem w Bostonie, byłem uwięziony przez swoją pracę, pracę niezależną, moją dzierżawą i wiele więcej obowiązków. Chociaż nie mogę pozostać w większości krajów, tak długo, jak bym tego chciał, nie muszę pozostać nigdzie dłużej niż muszę. Niezależnie od tego, czy zarezerwuję rejs z Dubai z Virgin Holidays Cruises, leżą na plaży na Karaibach, czy po prostu udaj się do cieplejszego miasta, takiego jak Lizbona, gdzie jestem teraz, to zależy od mnie.

Od teraz, jeśli zima naprawdę mnie niepokoi, zawsze jest wyjście. Ale już nie jest tak źle.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *