Odrzucona aplikacja VISA: 10 typowych powodów, a także dokładnie sposób, w jaki ich zapobieganie


ubieganie się o wizę jest nerwowe, nawet dla nas. W ciągu ostatnich 5 lat wykonałem 20 wniosków w różnych ambasadach, od wizy koreańskiej po wizę australijską po wizę Schengen po wizę kanadyjską. Możesz uwierzyć, że muszę już do tego wykorzystać. Jednak w rzeczywistości wciąż jestem bardzo niespokojny za każdym razem. Na szczęście nigdy nie odmówiono mi. Jako dobrze, mam nadzieję, że po raz pierwszy nigdy nie nadejdzie.

Rozumiemy, że nie jesteśmy w tym sami. Wiele obaw, które otrzymujemy od niespokojnych odwiedzających dzielących się z nami listę dokumentów, które planują złożyć, a następnie pytają nas, jakie naszym zdaniem są ich możliwości zatwierdzenia. Czy moja aplikacja wizowa zostanie odrzucona? Czy zostanie zatwierdzony?

Szczerze mówiąc, trudno nam zapewnić punkt widzenia, a także niemożliwy do zbadania jakiegokolwiek rodzaju aplikacji, ponieważ opiera się on na wielu czynnikach. Ambasady myślą o wielu rzeczach przed podjęciem decyzji.

Uważam, że ważne jest, abyś zrozumiał, dlaczego ambasady, a także konsulowanie wnioskodawców, a także mają zasadę wizową na pierwszym miejscu. Polityki wizowe są tam głównie po to, by zabezpieczyć krajową stopę odsetek kraju. Jeśli chodzi o turystykę, ich normalne zmartwienia są przede wszystkim przede wszystkim odwiedzający, a także nielegalnie pracują. Często zdarza się, że turyści z krótkoterminowym urlopem lub udają się do VISA, decydują się pozostać znacznie dłużej z pracy lub innych powodów, usuń naruszenie zasad. Filipińczycy ustalili nawet potoczny termin: TNT, który jest skrótem od „Tago Nang Tago”, odnosząc się do aktu regularnego ukrywania się przed władzami lub organami imigracyjnymi. To skłania ambasady na Filipinach do znacznie surowszego w sprawdzeniu turystów. Nie chodzi o to, że zabraniają dłuższego pozostania lub pracy tam. Po prostu musisz mieć do tego odpowiednie dokumenty. Zasady wizowe w lokalizacji pomaga również rozwiązać inne poważne zmartwienia, takie jak handel ludźmi, a także niebezpieczeństwa bezpieczeństwa narodowego.

Większość powodów odrzucenia wizowej jest związana z nadmierną stałą. Dlatego kluczowe jest ustalenie, że nie masz żadnego powodu, aby pozostać dłużej, a jednocześnie szczery we wszystkim. Oto typowe powody, dla których wniosek wizowy jest odrzucony, a także to, co możesz zrobić, aby je zatrzymać.

Należy jednak pamiętać, że nie pracuję dla żadnego rodzaju ambasady lub konsulatu. Wszystkie to spekulacje oparte na wzorcach, a także podobieństwach, które widzimy w naszych aplikacjach, rozmowy z biurami podróży, a także doświadczenia naszych przyjaciół, czytelników, a także członków naszej grupy wsparcia. Znaczna część procesu egzaminacyjnego nie jest widoczna dla osób z zewnątrz. Pod koniec dnia jest to ćwiczenie w świadomych domysłach.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Niepoprawny lub nieuzasadniony typ wizowy
Niejasna lub nieuzasadniona funkcja podróży
Słabe powiązania z sponsorem lub inwentarzem
Niewystarczający dowód rozumu do powrotu
Shaky Status zatrudnienia
Wątpliwe zapisy pieniężne
Słaba historia podróży
Niespójne informacje, a także wywiad
Niekompletne, fałszywe lub wątpliwe dokumenty
Kto wie?
Inne korzystne posty wizowe
Więcej pomysłów na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Niepoprawny lub nieuzasadniony typ wizowy

Wizę Japonii w Japonii w Japonii
Jeśli podróżujesz w interesach, wybierz wizę serwisową. Jeśli podróżuje wyłącznie na wolny czas, wybierz wizę urlopowiczów. Nie ubiegaj się o wizę urlopowiczów, jeśli Twoja funkcja jest wyraźnie dla biznesu.

Poza tym nie bądź tak dobrze ambitny, ponieważ jest to tak ryzykowne. Jedną z najbardziej niezapomnianych wiadomości, jakie otrzymałem, było od kogoś, kto pyta mój punkt widzenia, dlaczego jej koreańska aplikacja została odrzucona. Zapytałem ją o kilka obaw, a także skończyło się to dość wcześnie. Po raz pierwszy sprawdzała, a także miała wyjątkowo nieco oszczędności na swoim koncie bankowym, jednak wykorzystała 90-dniowy pobyt w Korei.

Ubieganie się o dłuższy pobyt, szczególnie jeśli po raz pierwszy zwiększa wiele pytań. Dlaczego miałbyś wymagać tak długo? Czy byłbyś w stanie za to zapłacić? A co z twoim zadaniem tutaj? Czy nie masz silnych więzi na Filipinach? Obawy te zaznaczają produkty na liście HMMM-What-Up-u-u-u.

Kolejnym zdarzeniem, o którym pamiętam, jest osoba, która używana do wizy Schengen z wieloma wjazdami. Został zaproszony przez kogoś w Europie, jednak nalegał na ubieganie się o wizę w wielu wjazdach, chociaż nic w jego planie podróży nie zasługuje na to. Jego wniosek został odrzucony.

Zasadniczo, jeśli po raz pierwszy ubiegasz się o wizę w tej ambasadzie, wybierz pojedynczy wpis, chyba że jest to całkowicie uzasadnione. Kiedy po raz pierwszy wykorzystaliśmy ambasady niemieckie, a także greckie, musieliśmy wyraźnie sprawdzić, czy kilka razy wychodzimy z strefy Schengen, co wymagało wizy o wielu wejściach.

Niektóre ambasady nadal zapewniłyby ci jeden wejście, jeśli uważają, że nie powinieneś tego mieć. Kiedy użyłem chińskiej wizy z podwójnym wejściem, nadal byłem zatwierdzonyEd jeden wchodzący. Miałem szczęście, ponieważ niektóre ambasady całkowicie to odrzuciły.

Niejasna lub nieuzasadniona funkcja podróży

Dlaczego chcesz podróżować do tego kraju? Jest to jedna z najbardziej fundamentalnych rzeczy zapytanych podczas ubiegania się o wizę. Jest w każdym formularzu aplikacji. Czy podróżujesz tylko do zwiedzania? Czy sprawdzisz kumpli lub rodzinę? Czy pójdziesz na seminarium lub konferencję? Czy będziesz zadowolić klienta?

Niezależnie od tego, jaka jest powód, musi to zostać usunięte i uczciwe. Szczerze, tak, ponieważ zostaniesz poproszony o to, aby go zweryfikować. W przypadku turystyki zostaniesz poproszony o przesłanie planu podróży lub codziennego harmonogramu. Niektóre ambasady poprosi Cię o dostarczenie rezerwacji hotelu, a także wycieczek. Jeśli twój plan podróży nie jest realistyczny, będziesz miał problem.

Jeśli sprawdź kumpla lub rodzinę, zostaniesz poproszony o przesłanie listu z zaproszeniem, a także listem pewności, a także innych dokumentów. Inne ambasady również poprosi o zweryfikowanie twojego związku. W przypadku natychmiastowej rodziny akty urodzenia często wykonują sprawę. Dla kumpli lub partnerów może być trudniejsze. Na przykład w przypadku Schengen Visa możesz zostać poproszony o wspólne przesłanie zdjęć, a także rekordy konwersacji. Jeśli masz określony powód – idziesz na imprezę ślubną lub zjazd – wspomnij o tym. Utrzymuje twoją funkcję uziemioną, osobistą, a także wiarygodną.

Słabe powiązania z sponsorem lub inwentarzem

Ambasady są o wiele bardziej skłonne do autoryzowania aplikacji, jeśli masz jasne, silne połączenie z Inviter, niż jeśli po prostu je zadowolony z Internetem.
Wielu kandydatów po raz pierwszy jest według tego, że odkąd jest zaproszony przez kogoś mieszkającego w tym kraju, wskazuje, że o wiele łatwiej jest zostać zatwierdzonym wizą krótkoterminową. O nie, to nieprawda. Często zrozumienie kogoś w tym kraju może naprawdę działać przeciwko tobie.

Czemu? Ponieważ zrozumienie kogoś w tym kraju stanowi silny powód do przekraczania, a także nie wrócić. Posiadanie inwentarza lub sponsora za granicą nie oznacza, że ​​ambasada nie będzie patrzeć na twoją zakorzenienie, zatrudnienie, a także sytuację pieniężną. Jeśli już, będą one lepiej wyglądały, a także podlegają aplikacji, aby dodatkowa kontrola. Dlatego wiele krajów Schengen zero w obawach takich jak: Czy rozumiesz jakąkolwiek osobę w Europie? Czy rozumiesz jakąkolwiek osobę w Wielkiej Brytanii? Dokładnie jak jesteś z nimi związany?

To również komplikuje. Jeśli ktoś jest zaproszony, będziesz mieć o wiele więcej dokumentów do przesłania, niektóre muszą zostać zabezpieczone przez zachęcające święto za granicą. Jeśli połączenie wydaje się słabe lub równie odległe, może to wpłynąć na twoje szanse. Musisz być w stanie pokazać ambasadę, dlaczego sponsor jest gotowy poświęcić się do zabrania podróży lub być odpowiedzialnym za Ciebie. Jeśli właśnie usatysfakcjonujesz Inviter Online, bardzo trudno będzie przekonać ambasadę, ponieważ dowód połączenia jest słaby, a także niewiarygodny.

Będziesz musiał również zweryfikować swoje połączenie z nimi. W przypadku krajów Schengen zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęć, zapisów do konwersacji (rachunki telefoniczne itp.), A także innych dowodów.

Niewystarczający dowód rozumu do powrotu

Pamiętaj, że ambasady obawiają się, że będziesz się przekraczać, więc wymaga sprawdzenia, czy masz wszelkie powody, by wrócić po podróży. Często nazywa się to „dowodem zakorzeniania się”.

Udowodnienie, że twoja zakorzenienie ogólnie pokazuje im, że masz silne więzi na Filipinach, a także nie możesz po prostu zniknąć. Oto najbardziej typowy rozwój dowodu zakorzenienia:

Zatrudnienie. Patrzą na opis zadania, pensję, a także kadencję. Jeśli utrzymujesz ten biznes od dłuższego czasu, jest to dla nich świetna wskazówka. Dlatego potrzebują, aby szczegóły te zostały zawarte w twoim certyfikatu zatrudnienia. Dlatego też ci, którzy są bezrobotni lub nie mają stałego zadania, prawdopodobnie odmówili wizy. Ambasady obawiają się, że będziesz pracować w ich kraju.

Biznes. Jeśli posiadasz usługę na Filipinach, nawet jeśli jest to maluch, jest to wielki dowód zakorzenienia. Możesz przesłać dokumenty rejestracyjne usługi. Niektóre ambasady żądają nawet raportów pieniężnych.

Nieruchomości. Jeśli posiadasz kawałek ziemi, dom, oddział mieszkalny, a nawet samochód, możesz przesłać kopię tytułu lub aktu sprzedaży.

Shaky Status zatrudnienia

Inna sytuacja, której nigdy nie zapamiętam, to osoba, która chciała pojechać do Europy. Miał dobrze na swoim koncie bankowym, jednak nie mógł sprawdzić, czy był zatrudniony. Stwierdził, że obsługuje mały sklep Sari-Sari, a także praktycznie go miał. Stwierdziłem, że to fantastyczne, a także, że musi przesłać dokumenty rejestracyjne. Stwierdził, że jego problem polegał na tym, że wszyscy dokumenty sklepowe były pod nazwą jego babki. To biedne, ponieważ na papierze jego babcia ma sklep, a nie on.

Następnie stwierdził, że również prowadził jeszcze jedną małą firmę, jednak niestety nie został zarejestrowany w DTI, BIR ani żadnej agencji rządowej. Zapytał, czy może kompozyte w dół jako zatrudnienie w formie. Powiedziałem mu, że niemożliwe będzie przekonanie ambasady bez dokumentacji.

Pozostał całkiem optymistą co do całej tej sprawy. Stwierdził, że po prostu opisałby to w liście motywacyjnym. Powiedziałem mu, że to bardzo ryzykowne, ponieważ nie miał dowodu. Żaden z artykułów nie miał jego imienia. Stwierdził jednak, że nadal będzie to strzał.

Oczywiście jego wniosek został odrzucony.

Wyobraź sobie siebie po stronie ambasady przez chwilę. Czy uwierzyłbyś komuś, kto powiedziałby ci, że miał zadanie, jednak żaden dokumenty to zweryfikują? Ambasady nie mogą po prostu wierzyć na słowo. Wymagają solidnego dowodu.

Freelancerzy nadal można zatwierdzić wizy dostarczane, aby spełniają wymagania.
Dla freelancerów jest to najtrudniejsza część aplikacji. Byłem freelancerem, kiedy użyłem wizy Schengen za pomocą ambasady niemieckiej. Nawet gdy mam dokumenty rejestracyjne usług, a także ITR, nadal prosili o zobaczenie moich umów z klientami. Zdjęcie, jeśli w ogóle nie miałeś?

Jeśli istnieją dokumenty, których nie możesz dostarczyć, dostarczają alternatywy. Prześlij kopię umów i faktur. Zdobądź litery od klientów, skontaktuj się ze szczegółami, aby ambasada mogła szybko się z nimi skontaktować, aby potwierdzić.

Wątpliwe zapisy pieniężne

Oczywiście wymaga sprawdzenia, czy możesz ekonomicznie wspierać podróż, a także nie skończyć na ulicach. Dlatego wymagają dostrzeżenia twojego dowodu zarobków, a także dokumentów bankowych.

Ile pieniędzy musisz mieć na swoim koncie bankowym? Wiele ambasady nie określa wyraźnie kwoty. Jednak ogólnie nieoficjalna polityka całkowitego jest dodanie kosztów przelotu, hoteli, a następnie codziennych przepisów dotyczących podróży, które są różne dla ambasady. Na przykład ambasada francuska potrzebuje 120 euro dziennie. W moich kręgach podróży wiele przestrzega reguły P10 000 każdego dnia. Mam kumple, którzy zostali zatwierdzani japońscy, koreańscy, a także wizami australijskiej, mimo że mają tylko około 50 000 P na swoim koncie, ponieważ używali tylko 3-4 dni.

Chodzi o to, ile masz w banku, musi być proporcjonalne do twojego pobytu. Nie ubiegaj się o wizę 30-dniową lub 60-dniową, jeśli masz tylko 50 000 P na swoim koncie. To po prostu nie ma sensu.

Kwota na koncie bankowym musi być proporcjonalna do długości pobytu.
Niektóre ambasady, takie jak Japończycy, potrzebują tylko certyfikatu bankowego. Inne, takie jak ambasady krajów Koreańskiego, jak i Schengen, chcą zobaczyć zarówno certyfikat bankowy, jak i wyciągi bankowe. Nie wystarczy mieć odpowiednie fundusze. Patrzą również na dojrzałość konta, a także historię transakcji.

Widzisz, niektórzy kandydaci, a także nielegalni rekruterzy próbują grać w system, otwierając konto lub zdeponując dużą kwotę tylko dla funkcji aplikacji, a następnie wycofania tych pieniędzy po otrzymaniu wizy. Od tego czasu ambasady chcą zobaczyć działania konta przez ostatnie 3-6 miesięcy. Musi przedstawić spójny przepływ pieniędzy. Jeśli historia konta pokazuje coś niezwykłego jak jednorazowy ogromny depozyt, podniesie czerwoną flagę.

Moja kumpla, która chce pójść na wydarzenie w Europie, odmówiono wizy Schengen przez ambasadę norweską, ponieważ miała nieco oszczędności. Jednak mój kumpel zrobił urok i pokazał, że oprócz jej oszczędności miała również konto PayPal z pewnymi pieniędzmi. Wydrukowała historię umowy, a także przesłała ją wraz z listem. Jej urok został zatwierdzony.

Słaba historia podróży

Wiza kanadyjska kilka wpisów. Poprzednie wizy, takie jak ta zdecydowanie pomaga.
Czasami ubieganie się o wizę ma ochotę ubiegać się o pracę. Wszystkie znaczki, a także wizy na paszporcie? To twoje CV.

Posiadanie silnej historii podróży zdecydowanie zapewnia przewagę. Pokazuje ambasadę, którą muszą od ciebie polegać. To tak, jakby powiedzieć: „Słuchaj, byłem w wszystkich tych krajach, a także wracałem za każdym razem, a także nigdy nie przekraczałem”.

Oczywiście posiadanie wszystkich tych znaczków nie jest gwarancją. Dokładnie w ten sam sposób brak znaczków w żaden sposób nie oznacza, że ​​Twoja aplikacja zostanie odrzucona idealnie. Jednak wielka historia absolutnie rozwija twoją sprawę. Dlatego zawsze jest to świetna koncepcja, aby najpierw udać się do krajów bez wizu przed miejscami wizowymi.

Jeśli masz rekord nadmiernej stałej, masz problem. O wiele trudniej będzie ci przekonać je, aby polegali na tobie ponownie. Dlatego nigdy nie łam ograniczeń wizowych!

Niespójne informacje, a także wywiad

Po pierwsze, traktuj typ aplikacji poważnie. Jest to najważniejszy papier podczas ubiegania się o wizę. Składa się z najważniejszych informacji o tobie, a także o Twojej podróży, a także wszystkie inne dokumenty będą działać przeciwko niemu. Upewnij się, że masz Spel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *