DIY Wodka zmywarki


Jak możesz wiedzieć, uwielbiamy nasze koktajle i wysokiej klasy duchy.

Nie ma nic lepszego niż próbkowanie drogiego szampana lub popijanie koniaku XO, ale uwielbiamy także eksperymentować z przepisami w domu.

Doprowadziło to do sprawdzenia dziwnej praktyki „wódki zmywarki”. Kiedy po raz pierwszy zidentyfikowaliśmy go w gazecie, nie byliśmy pewni, że to zadziała, ale tak naprawdę tak.

To jest jak gin wanna, po prostu automatyczny i technologiczny. i nie nielegalne. Cóż, nie sądzę, że to…

W każdym razie, zanim zaczniesz wyobrażać sobie, że popijamy koktajl w kolorze płukania w mydłach, pozwól mi wyjaśnić. Nie pijemy wody z zmywarki – po prostu używamy ciepła i ruchu cyklu zmywarki do tworzenia aromatyzowanej wódki.

I to jest takie proste.

Wódka do zmywarki

Oto, czego potrzebujesz:

1 butelka wódki-dostaliśmy wódkę średniej ceny, która miała zakrętkę.

1 opakowanie Lollies – w zależności od smaku, który chcesz, aby wódka była.

1 Funkcjonowanie, pusta zmywarka.

Oto, co robisz:

Wylej około filiżanki wódki i odłóż ją na bok.

Rozbij Lollies – możesz użyć tłuczku i moździerza, owinięcia jedzenia i toczącego się szpilki, plastikowej torby i młotka, skarpety i ściany… To zależy od tego, jak się czujesz!

Włóż lullies do butelki i zrób pokrywkę tak mocno, jak to możliwe.

Owinąć górę w Glad Wrap i umieść go na górnej półce pustej zmywarki.

Nie wkładaj żadnego detergentu do zmywarki.

Mniej więcej w połowie cyklu bardzo ostrożnie otwórz drzwi i przetocz butelkę.

Po zakończeniu cyklu wyciągnij wódkę – bądź ostrożny, będzie gorąco. Jeśli w butelce występują jakieś nierozpuszczone słodycze, potrząśnij nią, aż rozpuści się jak najwięcej.

Dodaj wódkę, którą zabrałeś i jesteś gotowy!

Zrobiliśmy dwa rodzaje wódki – Style Schnapps Schnapps One i Limoncello Style One. Do tego toftterscotch użyliśmy oryginalnych twardych toffi Werthera, a do Limoncello użyliśmy torby cytryn sherbet.

Oba są pyszne – choć toftterscotch ma tendencję do oddzielania się po pewnym czasie, więc musisz go wstrząsnąć przed podaniem.

Podejmując decyzję o smaku, poszukaj słodyczy na twardo. Słyszeliśmy, że galaretka nie rozpuszczała się zbyt dobrze i musisz odcedzić wódkę. Skittles działają, ale zmieniają wódkę dziwnie szaro-brązowy kolor, chyba że oddzielisz poszczególne kolory.

Różowa wódka Chuppa Chuppa Chuppa byłaby świetna dla Mardi Gras w ten weekend, albo te wypełnione sherbet limonki byłyby wspaniałą wódką Świętego Patryka!

Jaki smak byś wydawał? Powiedz nam swój typ truntu w komentarzach poniżej!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *