Piękna Goa, Indie


Kate przygody Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Zdjęcie: Spo0nman

Zdjęcie: Sanjibm

Piękny Goa, najmniejszy stan w Indiach, jest na mojej liście życzeń od dłuższego czasu. Południowo-Indian Miejsce ma wyjątkową, portugalską kulturę i jest domem dla oszałamiających plaż, epickich jaj i sceny przyjaznej plecaków.

Ponieważ Indie są tak bogatym kulturowo i coraz bardziej dostępnym miejscem, nic dziwnego, że wszyscy podróżnicy będą planować wakacje w Indiach. Igrzyska Wspólnoty Narodów w 2010 roku odbędą się w Delhi w przyszłym miesiącu, czerpiąc podróżników z całego świata, a tegoroczne gry pojawiają się na pierwszych stronach gazet dla ich zrównoważonego rozwoju środowiska.

Jeśli bierzesz udział w Igrzyskach Wspólnoty Narodów, wiesz, w co się wchodzisz – ekscytujące, dzikie, bez przerwy świętowanie! Ale jeśli wolisz skierować się na południe do wspaniałych plaż w powolnej, spokojnej atmosferze-plus sporadycznej imprezie, oczywiście-wybierz Goa.

Zdjęcie: Arunar

Zdjęcie: Danbrady

Październik to początek chłodniejszego sezonu w Indiach, co czyni go jedną z najlepszych pora roku na sprawdzenie Goa. Po odwiedzeniu najpopularniejszych miejsc turystycznych w Radżastanie, takich jak Taj Mahal w Agrze lub pałac wiatrów w Jaipur, Goa zapewnia wytchnienie od zakurzonego chaosu pustyni.

Goa był miejscem portugalskiego placówki przez 500 lat, a wpływ portugalskich osadników można zobaczyć wszędzie, od kuchni po modę, sztukę i architekturę. I podczas gdy imprezy plecaków były kiedyś atrakcją, wakacje Goa stają się coraz bardziej popularne wśród turystów w każdym wieku.

Zdjęcie: Christopher Chan

Zdjęcie: ABCDZ2000

Jeśli pójdziesz, nie przegap kościołów Old Goa, które należą do największych i najbardziej oszałamiających w Azji.

Do Goa można łatwo dotrzeć do doskonałego systemu kolejowego w Indiach lub bezpośrednimi lotami z budżetowych linii lotniczych z Delhi, Mumbaju i nie tylko!

Ten post był sponsorowany przez Travelson.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *