Romans w Dinnertime – Morrison Bar, a także Oyster House, Sydney


Morrison Bar, a także Oyster Home to jedno z tych miejsc, które czujesz, to twoja własna sztuczka, której nie chcesz dzielić, która jest głupi; Nie wierzę, że kiedykolwiek byłem tutaj, kiedy nie był zapakowany! Morrison, siedząc mocno w sercu CBD w Sydney, ma jedną reputację.

Lubimy odkrywać fantastyczne lokalizacje na lunch, a także kolację wśród draparek w sercu miasta Sydney. Jest coś w odkrywaniu klejnotu w tak gorączkowym miejscu, które jest zarówno interesujące, jak i uspokajające. Morrison zdecydowanie wypełnia to krótkie bardzo dobrze.

Lubimy Morrison. Oprócz tego, że witamy nas Maître D ‘, jakbyśmy byli starymi przyjaciółmi, mam retrospekcje (dobre), kiedy byliśmy tutaj ostatnio.

Nie było już długo – zaledwie kilka dni w rzeczywistości – kiedy zostaliśmy zaproszeni na początek corocznego festiwalu ostryg Morrison. Jak sama nazwa wskazuje, ta lokalizacja wykonuje doskonałą różnorodność ostryg, a także przez cały sierpień, oferty ostryg o wartości 1 USD nie można zignorować.

Ale dziś jesteśmy tutaj na obiad.

Nasz stół, idealny przez duże okno ze zdjęciami patrząc w dół na ruchliwej ulicy George, jest najlepszy na naszą randkę. Prawdę mówiąc, pani Romance, a także zgadzam się, że sugerujemy poprosić o jeden z tych stolików, jeśli masz uroczy posiłek.

Nasza urocza kelnerka, Flo, wykorzystuje nam menu, a także koncepcję szampana na początek. To tak, jakbyśmy zostali zaproszeni. Tak, chcielibyśmy szklanka szampana! Dokładnie skąd ona wiedziała?

Nie spodziewaliśmy się zjeść znacznie więcej ostryg… jednak szampan! Tak więc talerz 12 mieszanych ostryg pojawia się szybko.

Wchodzimy do Entrées, a także natychmiast uderzamy w Stumbler. Po prostu nie możemy wybrać, co zamówić. Kiedy znowu jest kochanie, aby pomóc, a także wyrzucają wrażenia w naszym planie żywieniowym.

Pani Romance idzie na Ceviche – to znaczy Ceviche Scampi. Połuczny Scampi – „ugotowany” przez kwas cytrynowy świeżego soku z limonki, a także delikatne, a także idealną stronę wykonanej. To inteligentny posiłek z subtelnym kopnięciem chili z dekoracji.

Wybieram tatar stekowy, rozliczany jako „Pół popularny tatar stekowy Seana”. My trójka próbuje, a także wypowiadać się, dlaczego jest tylko w połowie sławna, jednak troska nawet się zakochała.

Kiedy pojawia się posiłek, nic z tego nie ma znaczenia. Tatar jest gładki i pyszny. Jest nieco luźniejszy niż jestem używany, a także MINCE jest też nieco większy, jednak przyprawy jest najlepsze, a także mieszana marynowana kapsycum dodaje również wskazówkę Picante.

Od musującego uderzyliśmy w białych. Flo ocenia nasze potrzeby, a także zadaje kilka pytań reżyserskich, a także wraca z kilkoma zwycięzcami.

Podczas gdy pani R popija rzekę Crawford Riesling z Henty, Victoria, a także czerpię przyjemność z mineralnej słodyczy mojej Pinot Blanc z Alzacji we Francji, unosimy się nad resztą naszych przystawek. Chociaż nie trwają prawie wystarczająco długo.

W naszym głównym programie – po raz kolejny pod informacją Flo – Mrs Romance wybiera pstrąga morskiego, który jest dostępny w bulionie do strzelania grochu, Tokyo Turpes, a także cukinii.

Rosół jest niesamowity. Wydaje się, że jest to mieszanka soi, cudownej soi, sezamu i octu, jednak jest tak pełen smaku, że musi być znacznie więcej. Pstrąg jest znakomity, a także obejmuje najbardziej chrupiącą skórę, jaką kiedykolwiek widziałem. To nawet nie jest rozmoczone, gdy zostaje w bulionie. Zdumiewający.

Wierzyłem o udanie się do hamburgera w wieku suchym-a może smacznego jagnięciny, który mieliśmy wcześniej-jednak Flo, gdy po raz kolejny pomaga.

Jestem bardzo zachwycony, że jej słuchałem. „Orgia gnicchi grzybów” jest poza słowami. To naprawdę jest orgia grzybowa z około 7 różnymi typami pochłaniającymi sos podobny do bulionu. Jednak to gnocchi kradnie program.

Po pierwsze, to nie tylko żaden rodzaj gnocchi, to Ricotta Gnocchi. Jest kremowy, a także delikatny, a także wrażliwych pęknięć skóry, gdy wkładasz każdy kawałek do ust. Jak mówi pani R, ten posiłek jest tak świetny, że prawie może cię obrócić wegetaria!

Jeśli nie było naszej strony pysznych fatowych wiórów z kaczki, istnieje możliwość, że mogę to zrobić.

Podczas gdy staram się uprzejmie jeść mój podstawowy, cieszę się wyjątkowym pinot noir z drżącego mostu w Central Otago w stanie Nowa.

Flo nasza kelnerka była ukochana przez całą noc. Pomocna, uważna, wnikliwa… Jednak gdy talerze są oczyszczone, staje się ciemno. Czas na deser, a ona rozumie, że będziemy wymagać silnej ręki, aby poprowadzić nas w świetną decyzję.

Na początku sugeruje nowojorski sernik z solonym popcornem karmelowym, na co właśnie miałem oko. Jednak w końcu wybieramy płynny deser, co sprawia, że ​​wszyscy czujemy się świetnie w negocjacjach.

Mam nagle świetny ser, a także ananasowy martini, który jest wyrafinowaną mieszanką portu, Grand Marnier Adobrze, jak sok z ananasa wstrząśnięty cytryną i chutney fig. Zabawne uroczyste uroczyste ozdoby prawdziwego sera, a także ananasa na patyku posiłku.

Tymczasem pani Romance jest gorączkowa z tym pięknem.

To Ferrero Rocher. Wyprodukowany w Morrison jest to wysokiej klasy w szklance. Dekadentna mieszanka wódki Belvedere, likieru czekoladowego, a także Nutella z zmiażdżonymi orzechami orzechowymi do udekorowania – naprawdę smakuje jak alkoholowy płyn Ferrero Rocher. To niewiarygodne.

To był posiłek do zapamiętania. Oprócz delikatnego spaceru z ulicami miasta w nocy, wieczór, o którym należy pamiętać.

Morrison Bar, a także Oyster House

Otwarte: codziennie od 11.30. Zamyka: poniedziałek-12.00, czwartek-1.00 rano, pt. I sobota-2.00 rano, a także słońce-22.00.

Dobrze na: wszystko! Urocze noce randkowe (poproś o miejsce na okno podczas rezerwacji), napoje po pracy, a także chrupania lub karmienie w porze lunchu z przyjaciółmi.

225 George Street
Sydney NSW
(Corner of George i Grosvnor Streets)
W: Themorrison.com.au

FB: @Themorrisonsydney
TW: @Themorrisonsyd
IG: @Themorrisonsydney

Gdzie był ostatni uroczy posiłek? Czy często wychodzisz na obiad w mieście, czy lepiej trzymasz się domu? Powiedz nam w komentarzach?

Obrazy Mrs Romance wykorzystujące kamerę Olympus OM-D E-M10.
Jadliśmy jako goście Morrison.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *