Geocaching na Hawajach: Cache Earth At Diamond Head Określ pomnik w Honolulu, O’Ahu


z planami stworzenia Hawajów określonych w pamiątce Geocaching podczas naszych domowych wakacji na środku Oceanu Pacyfiku, skonsultowaliśmy się z GeoCaching.com Szereg typów pamięci podręcznej, które umożliwiły odpowiednie szanse akademickie zarówno na O’Ahu, jak i na ogromnej wyspie. Na szczęście, Diamond Head Crater Earth Cache wyskoczyła w ciągu krótkiej jazdy od naszego hotelu w Close-by Waikiki.

Obserwacja Tuff Rock

Diamond Head Crater, wiele uznanych punktów orientacyjnych geologicznych na Hawajach, jest jednym z trzech stożków Tuff na O’Ahu opracowanych podczas erupcji wulkanów w górach Ko’olau, które rozpoczęły się około 300 000 lat temu. Nazwa rodzaju skały opracowanej z skonsolidowanego popiołu wulkanicznego, który jest wyrzucany podczas erupcji wulkanicznej, szyszki tufowe typu wokół środka aktywności wulkanicznej.

Gdzie się zatrzymać

Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie na Hawajach od standardowych hoteli po osobiste wakacyjne wypożyczalnie z Stay22.com:

Idealne miejsce na pamięć podręczną Ziemi – specjalny rodzaj geocache podawanego przez Geological Society of America – wydrukowaliśmy cały trzynaście stron geocache, a także sformułowaliśmy plan napaści w samolocie. Specjalne w ich żądaniu pokazania lekcji nauk o ziemi, a także potrzebują geocachers, aby wziąć udział w zadaniu akademickim, z pewnością specjalne miejsce geologiczne, pamięć podręczna Krater z Diamond Earth kazała nam czytać broszury, a także znaki, odnotowując kolor i strukturę skały Tuff w miarę modyfikacji szlaku, a także pomiar różnic wysokościowych za pomocą urządzenia GPS.

Piesi idą w górę, a także w dół szlaku.

Otwarte codziennie od 6:00 do 18:00, wstęp do Diamond Head Określ pomnik kosztuje 5 USD lub 1 USD/osobę, jeśli wejdziesz z bramą podstawową. Wspinaczka w obie strony o 1,6 milę przenosi 560 stóp nad podłogą krateru, a części ścieżki są nieutwardzone, a najlepsze nawigowane przy użyciu mocnych butów. Przybywając do 6:30, odkryliśmy, że parking duży zapełnia się dużymi autobusami wycieczkowymi, a także innymi grupami turystów o zombie oczu, podobnie biorąc pod uwagę 4 rano. Przyprowadź wodę, używając czapek, a także przekąsek do pakowania, a także sprzętu cyfrowego w plecaku, dopasowaliśmy mapę broszury parku z obawami określonymi na stronie opisu Geocache.

99 schodów!

Wchodząc po utwardzonej ścieżce (ostatnia rozmowa telefoniczna na hydraulice, a także łazienki na następne 1,5 do 2 godzin) wkrótce zadowoliliśmy tkaniem i krętym szlakiem. Zauważ, że punkt widokowy na obszarze 4 jest wspaniałym obszarem dla obrazu, a także przerwy na wodę. Po tym punkcie zajmujesz się dwoma schodami zasługującymi na własny trening schodów. Pomiędzy schodami znajduje się oświetlony tunel o długości 225 stóp. Po schodach jest… więcej schodów. Alternatywną „łatwą” ścieżką po tunelu, a także przed zabójczymi schodami jest utwardzona ścieżka prowadząca do znacznie większej liczby schodów. Ostatecznie wspinasz się na górę – i z – budynku, gdy służy jako aktywna stacja zarządzania końcem, gdy krater zamieszkał pięć baterii sił zbrojnych.

Honolulu ze stacji obserwacyjnej

Warto spalić kalorie, widok zarówno ze stacji zarządzania końcem, jak i stacją obserwacyjną jest tak zapierająca dech w piersiach, jak nagradza. Spójrz na zachód, a także zobaczysz linię panoramę Honolulu; Wschód jest kraterem o powierzchni 350 akrów w całej jego nieaktywnej wspaniałości. Złapanie oddechu, a także odkrywanie standardowego geocache (ostrzeżenie spoilera, jeśli spojrzysz na poniższe zdjęcia) przed podróżą, pamiętaj o wykonaniu odpowiednich pomiarów wysokości, a także obserwacji geologicznych przed wyjazdem. Jednak poczekaj, jest więcej!: Geocache online można również zalogować przed wyjściem na więcej.

Związane z

Geocaching Journeys, Cache Away the Wintertime Blues! Cache Away the Wintertime Blues! Geocaching Journeys, specjalizująca się w grupie turystycznej, dopasowuje osoby poszukujące podobnie myślących doświadczeń z all-inclusive podróży. Dołącz do grupy geocacherów związanych z wyspą na Hawajach w dniach 22-29 stycznia 2011 r.
15 września 2010 w „Geocaching”

Geocaching na wakacjach Najbardziej obecnym wzorem w świętach domowych jest geocaching na drodze. Wycieczki dla gospodarstw domowych są nadal na Vacachen, a także grają w największym w kraju polowaniu na skarby.
18 sierpnia 2010 w „Geocaching”

Podróż do oryginalnego geocache Oto fragment opisu pamięci podręcznej: 3 maja 2000 r. Pięć galonów pojemnik został idealny w tym wyjątkowo obszarze przez Dave’a Ulmera składającego się z Delorme Topo USA,…
30 maja 2015in „Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *