6 najlepszych rzeczy do wykonania w Vukovar w Chorwacji, a także gdzie zostać


Czy planujesz wkrótce podróżować do Vukovar w Chorwacji? Sprawdziłem nasze sugestie na temat rzeczy do wykonania w Vukovar, a także gdzie się zatrzymać!

Zdjęcie Iana Bancroft CC przez 2.0
Położony we wschodniej Chorwacji Vukovar jest myślą o Męczennicy Ostatniej wojny na Bałkanach. Jest to niefortunny znak Chorwacji na wojnę jugosłowiańską w latach 1991-1995, a także największą masakrę, a także najgorsze przestępstwo wojenne w Europie po II wojnie światowej. Od tego czasu wiele podróży w mieście jest dowodem tego, czego Vukovar doświadczył w ciemnych czasach. Cofnij się w czasie, a także zobacz, czego się spodziewać tutaj, w tym krótkim przewodniku o Vukovar.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Udostępnij Istrię – codzienny pamiętnik naszego tygodnia w Istrii, Chorwacja

Najwyższy przewodnik po Istrii, Chorwacja

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Split, Chorwacja [z sugerowanymi wycieczkami]

7 dni Bałkański plan: Przewodnik po Dokładnej Chorwacji, Czarnogórze i Bośni i Hercegowinie

Jak ubiegać się o wizę Chorwacji podróżnika z paszportem Filipin

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Vukovar, Chorwacja1. Muzeum Miejskie Vukovar
2. Wieża wodna Vukovar
3. Muzeum kultury Vučedol
4. Memorijalno GroBlje Vukovar
5. Kościół św. Phillip i św. Jamesa
6. Lokalizacja pamięci – Vukovar Medical Facility 1991

Gdzie zatrzymać się w Vukovar, chwarejabudget hotel
Luksusowy hotel

Jak udać się do Vukovar w Chorwacji z Londynu

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Vukovar w Chorwacji

1. Muzeum miejskie Vukovar

Zdjęcie Byron Howes CC By-ND 2.0
Całkowicie odrestaurowane, to muzeum jest wyjątkowo duże, a także wyjątkowo dobrze zaprojektowane. Mówi o życiu w regionie, życiu gospodarczym, polityce, a następnie tego, co wydarzyło się podczas wojny bałkańskiej. Wewnątrz, na wielu piętrach, istnieje wiele kolekcji, od etnograficznych po okresy historyczne, w tym najnowsze.

2. Wieża wodna Vukovar

Zdjęcie Petr Kadlec CC By-SA 2.0
Pomnik z ranami. Obecnie całkowicie rusztowana wieża w mieście Vukovar była niefortunnym, a także powszechnie widocznym znakiem wojny jugosłowiańskiej z początku lat 90. Liczne dziury pociskowe stanowią koncepcję bezsensownej przemocy, która została tutaj wykorzystana.

3. Muzeum kultury Vučedol

Niezwykle fascynujące, a także muzeum akademickie, w którym można zobaczyć, a także wiele odkryć. Dokładnie słuchaj przewodników, którzy opowiadają fascynującą historię o kulturze vedolol.

4. Memorijalno GroBlje Vukovar

Cmentarz pamiątkowy jest obowiązkowy dla każdego, kto myśli o chorwackiej wojnie o niepodległość. Jeśli stoisz tam, a także zobaczysz wszystkie liczne grobowce, a także krzyże, będziesz w stanie zrozumieć dokładnie, ile szkód i klęska wojna przynosi wojna. Zasłużając się lokalizacja, o której należy pamiętać o środkach zmasakowanych, a także bardzo bliskie zobaczenie zdjęć lub osobistych rzeczy osobistych ludzi, którzy zostali zabici.

5. Kościół św. Phillip i św. Jamesa

Niestety kościół ten został strasznie uszkodzony podczas wojny. Jednak po okropnych szkodach w 1991 r., A także podczas okupacji, został pięknie odnowiony. Wewnątrz odkryjesz zdjęcia tego, jak się wydawało wcześniej. Możesz także zobaczyć dziedziniec klasztoru, emanuje spokój, a także pobożność.

6. Lokalizacja pamięci – Vukovar Medical Facility 1991

Niezwykle poruszające się muzeum. Absurdalność wojny staje się szczególnie usunięta, gdy widzi się, że przemoc była również skierowana przeciwko organizacji takiej jak szpital. Mimo że jest tylko kilka pokoi, styl z lalkami owiniętymi w bandaże stanowi szczególnie żywa i uciskającą atmosferę. Postęp sporu w Vukovar można odkryć na korytarzu, a także oferuje codzienne informacje o ofiarach, a także rannych.

Gdzie zatrzymać się w Vukovar w Chorwacji

Niedrogi hotel

Lavanda

Lavanda oferuje zakwaterowanie z tarasem, a także całkowicie bezpłatne Wi -Fi. Dom jest wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, a także 2 sypialnie.

Cena: Zaczyna od 25 USD za noc za mieszkanie z dwiema sypialniami, obejmuje podatki, a także opłaty, a także zapewnia całkowicie bezpłatne anulowanie.

Luksusowy hotel

Villa Martini – Mieszkania i pokoje

Mieszkania, a także przestrzenie Martini zapewniają całkowicie bezpłatne Wi -Fi. Każdy system ma wyposażony taras, a także klimatyzowane wnętrze. Wszystkie apartamenty oferują całkowicie wyposażoną kuchnię z jadalnią, sofą, a także telewizją telewizji kablowej. W mieszkaniach Martini, a także przestrzeni znajdują się również ogród, a także taras. Oferowana jest usługa wynajmu rowerów.

Cena: Zaczyna się od 59 USD za noc za dom z jedną sypialnią z tarasem, obejmuje podatki i opłaty, dodaj 6 USD na śniadanie, a także zapewnia całkowicie bezpłatną anulowanie.

Są to możliwe rzeczy, które możesz wykonać w Vukovar w Chorwacji. Więc jeśli jesteś przygotowany na zabawęnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *